otrdiena, 2012. gada 4. septembris

Otrdienas pasts. Babiekins Nr.10.

LASĪT. / *READ.

Pacietīgi gaidītais Babiekins beidzot ir klāt. Kā jau ierasts, iepriecina ar lieliskām fotogrāfijām iz bērnu dzīves, taču šoreiz vairāk kā citkārt atzīmēšu iedvesmojošās spāņu toreadora ainas. Ļoti noderīgs un aktuāls mūsmājās šķiet spalvu vainags. Kids Gazette šobrīd lasa un iesaka arī jums.

2 komentāri:

  1. Es saprotu, ka mode ir arī māksla, bet...Kapēc mazām meitenītēm ir jāizskatās kā pieaugušām sievietēm? Piedodiet par izteicienu, bet nu pedofīliem šādi žurnāliņi ir īsti svētki...

    AtbildētDzēst
    Atbildes
    1. Ja mēs ikdienas lietas darītu, domājot - kas notiks, kad to ieraudzīs garīgi slims cilvēks (pietam viens no tūkstošiem), tad nevarētu darīt itin neko. Baleta skolā pieaugušie skatās uz maziem iespīlētiem bērniņiem, tāpat dakteri aptausta plikus bērniņus, arī bērnus sapošot un izvedot ielās sazin kas var uz mazo paskatīties un sazin ko neķītru nodomāt... Ko tad? Neies no mājas ārā? Manuprāt ir burvīgi, ka cilvēki spēj uz dzīvi paskatīties krāšņi un neikdienišķi, jo tas ir žurnāls un neviens neaicina bērnus mālēt kā pieaugušos ikdienā. Tā ir reklāma. Reklāmā vienmēr viss tiek pārspīlēts. Un labi, ka ir un ka cilvēki dara un sapņo, jo šī pasaka un neikdiena padara mūsu ikdienu krāsaināku.

      Dzēst