piektdiena, 2012. gada 14. septembris

H&M sarkanais paklājs un lielā atklāšana.

Kopa ar H&M radošo padomnieci Margaret van den Bosch

Tas nu ir noticis - vairāk nebūs jādodas uz ārzemēm, lai iegādātos H&M modīgos apģērbus, jo viņi ir atbraukuši pie mums. Galerijā Centrs iekārtots veikals 3 stāvos, kur ikdienai nepieciešamos apģērbus atradīs ikviens. Bērnu nodaļa izvietota trešajā stāvā. Jau no oktobra H&M būs pieejama īpašā apģērbu kolekcija bērniem All for Children, kas tapusi sadarbībā ar Uniceff.

Atklāšanas pasākumu apmeklēja vadošo modes žurnālu redaktori, stilisti, sabiedrībā populāri ļaudis, stilīgas māmiņas ar bērniem un vienkārši jauki un priecīgi cilvēki. Īpašā viešņa bija H&M galvenā dizainere no 1987. līdz 2008. gadam, kura šobrīd ieņem radošās padomnieces posteni, Margaret van den Bosch. Mums ar Maiju bija tas gods iepazīties ar pieredzes bagāto mākslinieci un pārmīt pāris vārdus par modi. 


Stiliste Signe Valtere kopā ar bērniem Keitiju un Valdi

Žurnāla DEKO redaktore Agnese Kleina ar Anna Dello Russo for H&M galvas rotuRadošā personība Inese Apse Apsīte ar ģimeni
Bogdana Kondrašina izvēlas apģērbu meitai Darjai
TV seja un fotogrāfe Dagmāra Legante ielavījusies bērnu nodaļā

Stiliste Anita Altmane ar dēluMaijas cepure no H&M jaunās kolekcijas All for Children
Par mūziku rūpējās Markus Riva


QooQoo dizainere Aļona Bauska ar Maiju

Foto: Natālija Golubova


8 komentāri:

 1. vārdsakot ja tevis nav bijis hm tusiņā neesi īsta/s latvijas fashionista.... saprotu, ka beerniem tur ir ko nopirkt, bet ja taa reaali paskataas pieaugushajiem - ok viena divas lietas,, skatlogi vienmeer skaisti tas gan... bet prieks ka lv par vienu lielveikalu vairaak...

  AtbildētDzēst
 2. apmēram cik tie rozā spārniņi maksāja? man tādus vajag, biju jau netā pa Ls 2,50 noskatījusi, šie ir lētāk? :)

  AtbildētDzēst
 3. O, cik interesanti - arī mans mazais iekļuvis tavā bižu galerijā (puisēns ar balto hūtīti)! Tikai šoreiz ar ļoti neraksturīgi kautrīgu skatienu :)
  Mūsu ģimenei H&M veikala atvēršana noteikti būs atvieglojums - vairs nevajadzēs mazajam drēbes pasūtīt māsai no Vācijas :))

  mamma Ieva

  AtbildētDzēst
 4. Aleluja! Beidzot H&M Latvijā! Nebūs vairs Angļu radus jātrenkā ar maniem H&M pasūtījumiem bērnu drēbēm. Bet pieaugušajiem, manuprāt, tur īsti nav ko iegādāties, ja nu vienīgi apakšveļu un pāris basic apģērba gabalus.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Nuu, tā gluži nevaru teikt. Šodien man mugurā bija H&M džemperītis - meitenes prasa, kur esot dabūjusi. Saku, ka H&M. Viņas brīnijās, ka tik labs. ;)

   Dzēst
  2. Visdrīzākais tas, ka saņēmi komplimentu bija tavs personiskā stila un kombinēšanas nopelns, nevis H&M :D Ir tādi cilvēki, kas pat pelēkas vīriešu zeķes spēj pārvērst par skaistu momentu garderobē.

   Dzēst
 5. hihi. es biju H&M atklāšanā. dabūju arī to 15Ls dāvanu karti. http://www.apollo.lv/gallery/530975/26/1
  -Dārta. :)

  AtbildētDzēst