piektdiena, 2012. gada 21. septembris

Baudot brīvbrīdi.


Kas tik nav pieredzēts pēdējā mēneša laikā... Vēl šonedēļ bildēta jaunā Stendera kampaņa (paldies visai radošajai komandai - Aigai, Aijai, Annijai, Jānim un Ilonai), uz druku nodots jaunais t/c Domina Shopping katalogs un kārtīgi pastrādāts arī pie Mini Dienas, kura jau šorīt pieejama visās preses tirdzniecības vietās. Strapcitu, ja uz rotaļām esat uz jūs, un atmiņa klibo, atminoties bērnības dauzīšanos pagalmā, tad 22. numurs jāpiesprauž pie sienas. Tur atradīsiet sešu rotaļu (no mūsu bērnības) aprakstus, labākās spēļu grāmatas kā arī ne mazāk svarīgās bērnu domas par vecajām labajām salkām, kaļim-bam-bam, luksoforiem u.c.

Kā ar brīvdienām? Šķiet nedaudz atvilksim elpu, un kopā ar Maiju un Andreju došos uz kādas jaunas, skaistas un radošas vietas atklāšanu (par to sižets jau nākamnedēļ). Kā arī noteikti iegriezīsimies Miera ielas 15. mājas pagalmā, kur norisināsies Eko-Velo tirdziņš. Varbūt arī pa kruasānam un kakao krūzei turpat kafe Mierā. Uz redzēšanos ielās...

Nedēļas iedvesmas un iespaidi:

- sliktās meitenes. / *bad girls.

- mans spilvens. / *my pillow.

- CD vāciņi, kuri man patīk: / *CD cover I like: Niveau Zero, Black Rainbow.

- izslēdziet gaismu un noskatieties. / *switch off the light and watch.

- pozitīva reklāmas kampaņa. / *positive advert campaign.

- vieta, kur jāiegriežas Kopenhāgenā. Obligāti! / *a place to visit in Copenhagen. It's a must!

3 komentāri:

  1. Sveiki! Vai Mini Diena noperkama tikai Riga?

    AtbildētDzēst
    Atbildes
    1. Vajadzētu būt, ka avīze Diena visā LV izskatās vienāda. Tātad kā pielikums ir iekļauta katras otrās piektdienas izdevumā.

      Dzēst