otrdiena, 2012. gada 21. augusts

Soft Gallery rudens/ziema 2012/13.


Dāņu bērnu apģērbu zīmola Soft Gallery rudens/ziemas kolekcija LOVE ir īstens apliecinājums tam, ko mūsdienās var saukt par skandināvu modi. Krāsas neuzkrītošas, apģērbs viegli pabalējis, it kā jau gadiem būtu nēsāts un tādēļ jo sevišķi mīļš. Viena no dizainerēm - Barbara, Kids Gazette atklāja ka katra apģērba apdruka ir īsts mākslas darbs, kas radīts speciāli viņu zīmolam. Izšuvumi arī ir roku darbs, un pasūtīti pie izveicīgajiem indiešu rokdarbniekim.

Dzīvnieku tēma kā jau vienmēr bijusi aktuāla bērnu modē, tādēļ uz topiem, kleitām un pat spilveniem, skatiet vientuļnieku vilku, diženo lāci un graciozo pāvu.

Jaunā kolekcija pierāda arī to, ka melnajam bērnu garderobē ir vieta un, manuprāt,tas ir uz labu. Pie rudens/ziemas 2012 apdrukām strādājuši: Lissa Thimn, Phillip Zurmuhle, Jenny Mortsell, Lisa Grue, Helene Møberg Johansen, Kitt Maria Stuart Schwenn, Pretty Little Thieves and Claire Scully.Adrese: www.softgallery.dk

6 komentāri:

 1. Piekrītu! Šis zīmols, neskatoties uz savu īso partāvēšanas laiku, ir ļoti gaumīgs!

  AtbildētDzēst
 2. Aaaa...gribu to zaķa džemperīti ar kapuci savai meitai! :)

  Kur tādu var iegādāties?

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Soft Gallery ražo mantas arī pieaugušajiem. Viņu apģērbi pieejami dažādos interneta veikalos, iesaku googlēt Soft Gallery online shop un atrast vislabāko piedāvājumu. Viņi strādā arī pie tā, lai drīzumā taptu personīgais interneta veikals.

   Iesaku: http://www.scandinavianminimall.co.uk/ un http://www.littlefashiongallery.com/en/?cat=3

   Dzēst
 3. Cik skaisti! tā gaidu rudeni un sis man liek gaidīt vēl vairāk! Pati vilktu tādas drēbes:)

  AtbildētDzēst
 4. Oi, cik vilks brīnEšķīgs!!!!! ♥
  I.

  AtbildētDzēst