otrdiena, 2012. gada 7. augusts

Jauns sākums - Kids Gazette paplašinās.

Mājaslapas skice.

Kids Gazette ar jums kopā ir jau teju divus gadus, un šis laiks ieviesis korekcijas mūsu dzīvēs. Kādam pieteicies pirmais mazulis, cits savu brīvā laika ideju pārvērtis biznesa projektā, bet kādam blogs bijis iedvesmas avots skaistam dienas sākumam. Esmu jums visiem pateicīga par to, ka tik uzticīgi esam turējušies kopā, tādēļ paralēli saviem ikdienas darbiem gatavoju Kids Gazette dzimšanas dienas ballīti. Tā nebūs parasta pasēdēšana pie tējas krūzes ēdot torti, bet gan dāvana jums visiem - jauna mājaslapa, ar savu personīgo adresi. Sākotnēji lapa darbosies latviešu valodā, taču ar laiku tā būs pieejama arī angliski, lapām būs atšķirīgs saturs un cita redaktore (pagaidām lai ir noslēpums).

Tā kā Kids Gazette dzimšanas diena ir septembrī, tad līdz mājaslapas atklāšanai palicis pavisam nedaudz.

Ja jums mīļie lasītāji ir idejas par to, ko noteikti vēlētos lasīt, redzēt jaunajā lapā - esmu atvērta ieteikumiem! Kādas tēmas jums šķiet aktuālas? Uzdodiet jautājumus un dažādajās rubrikās centīšos uz tiem rast atbildes.

Jūsu uzticamā Kids Gazette redaktore s.

8 komentāri:

 1. Man īpaši iepriecināja ieraksti, par mūsu vietējo sasniegumiem - dizainā, modē utml... Gribētos, lai jaunajā lapā tie būtu vienā atsevišķā sadaļā, jo savādāk viņi pazūd starp daudzajiem aizrobežu sasniegumu rakstiem. Kaut vai ar kādu īpašo bookmarku, lai var vienkopus apskatīt, jo reizēm tā gribās lepoties ar mūsējiem ;)

  AtbildētDzēst
 2. Noteikti gribētu lasīt par modi mazajiem, par īpašajiem atradumiem LV - ja kā vakar ieliktu super piedāvājumu mazajiem Instagramā, un tas uzreiz parādītos arī te.
  Tāpat labprāt lasītu par vietām, kur var forši aizbraukt ar mazajiem un kur viņiem būtu interesanti gan Rīgā, gan Latvijā, gan arī ārzemēs.
  Protams arī mājas lietu, interjera iedvesmas bildes ir fantastiskas - tām noteikti jābūt un daudz! :) Paldies!

  AtbildētDzēst
 3. wow tas ir super...blogs vienmeer ir kkas forsh un diezgan personiska lieta vairaak vai mazaak...maajas lapa ja taa ir taa ir radoshi sadomaata + lietderiiga- wow tas ir kkas...un netrauce ne sponsoru reklaamas, jo taas ir atbilstoshas teema... tieshaam laba zina.... ko gribeetu redzeet - shis jaurtaajums manshkjiet na iisti aktuaals man, jo patiik lapa tieshi taa radiitaaja domu lidojuma deelj un skats uz pasauli ar lapas veidotaaja aciim - paarsteigumi un iedvesma.... bet augstaak piemineetais - celojumu atskaites punkti ar beerniem - tas kkaa vienmeer aizrauj...hipp hipp urraaa

  AtbildētDzēst
 4. Vēl gribētos tādu sadaļu - Vide. (vai Pagalmi) :)
  Interesanti būtu ari lasīt par Mākslu & Mūziku bērnu izpratnē (ko viņi klausās, ko viņi zīmē, kas viņiem patīk).

  AtbildētDzēst
 5. Grāmatas - noteikti jāatstāj!
  + Idejas svinībām.

  AtbildētDzēst
 6. mmmm...Santa nebuus redaktore?? :(
  hmm..mazliet saskumu :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Es būšu LV Lapai, bet angļu versijai būs cita redaktore! Ļoti forša!

   Dzēst
 7. Noteikti vajadzetu sadału par pasākumiem, ko apmeklet ar berniem un butu labi arī redzet isus apskatus par pasakumiem, kas jau bija. Vel varetu taisit tadu kā katalogu ar berniem, kas veletos piedalities dažados projektos, mammas varetu iesutit bildes ar maziem aprakstiem par saviem lolojumiem un talak jau, pec vajadzibas, mazos varetu atlasit uz dažadiem projektiem. Vel varetu sadału, kur varetu iesutit ierisinajumus, priekshlikumus par pārmaińām, kas veicamas kādās sabiedriskajās vietās saistībā ar berniem( piemeram, muzika par skału bernu barošanas vietā sky&more).
  At ainojos par kłūdām, rakstu no iphona:)
  Baiba&Keita

  AtbildētDzēst