svētdiena, 2012. gada 12. augusts

CIFF kids augusts 2012.


Šobrīd Dānijas galvaspilsēta mudž no pārstilīgiem cilvēkiem, jo pienākusi kārta Kopenhāgenas modes nedēļai. Tās ietvaros CIFF organizē ne vien pieaugušo modes kolekciju skates, bet arī bērnu. CIFF kids pirmā izstāde norisinājās 2004. gadā un līdz pat šai dienai tiek uzskatīta par nozīmīgāko pasākumu Ziemeļeiropā.

Organizators Kristians W. Andersens atzīst, ka jūtoties ļoti lepns par paveikto, jo 2012. gads iezīmē jaunu pavērsienu CIFF attīstībā. Katru gadu tiek strādāts pie tā, lai izstādē parādītos arvien jauni modes zīmoli un šoreiz tie ir IKKS, Guess, Caramel Baby & Child u.c. (vairāk kā 200 zīmoli). Atšķirībā no citiem līdzīgiem modes pasākumiem, CIFF kids atšķiras ar to, ka apģērbu kolekcijas tendētas uz ziemeļu klimatu un pārstāv tā saucamo brīvo apģērbu formu - ikdienai, aktīvai atpūtai, ceļošanai.

Kids Gazette novēroja, ka CIFF pārstāvētie zīmoli tomēr pārsvarā gadījumu ir lielie ražotāji, kuri stenda izmēram un dizainam naudu nežēlo, tādā veidā radot bezpersonisku sajūtu. 25 metrus garie plaukti burtiski noēd mazos dizaina zīmolus, kuru kolekcijas sastāv no 30-50 vienībām. Iepriecināja bērnu modes skates, vēriens un atsaucīgā apkalpošana.

Atklāšanas modes skatē piedalījās 18 bērni, kuras izskaņā, skanot My heart is beating like a jungle drum, visi iesaistījās aktīvā dejā.
Foto: Santa B. Mihelsone

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru