trešdiena, 2012. gada 25. jūlijs

Roksanda Ilincic rudens 2012.


Jau rūpīgi iemītajās Lanvin, Gucci, Versace pēdās seko uzlēcošā modes zvaigzne, serbu izcelsmes dizainere Roksanda Ilincic, kura teju laidusi klajā savu pirmo bērnu apģērbu kolekciju. Viņas galvenais iedvesmas avots ir pašas meita Efimia (1 gads), taču kolekcijas tapšanas procesā piedalījušies arī citi bērni, jo kā atzīmē Roksanda: "Ja viņi negrib novilk kādu no tērpiem, tā ir laba zīme."
Talantīgā dizainere beigusi St.Martina koledžu un jau vairāk kā 10 gadus rada pieaugušo apģērbu kolekcijas, kuras īpaši pamanītas tieši pēdējās sezonās. Viņas klientu vidū ir Bjorka, Chloe Sevigny, Gvineta Paltrova u.c.

Pirmajai bērnu apģērbu līnijai raksturīgi spilgti krāsu bloki, tīras līnijas, kuras aizgūtas no Lego klucīšiem.Apģērbus iespējams iegādāties interneta veikalā Alexandalexa.com

2 komentāri:

 1. Santu, vai Tev,kā stila dāmai melnā krāsa šķiet atbilstoša bērniem? Vai elegance ir nepieciešama arī mazajām spriganajām personībām?
  Mani viennozīmīgi pāršalc auksts vilnis, kad redzu mazu rozā pumpuriņu ietērptu melnā.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Tā joprojām ir tikai krāsa. Manai meitai ir 1 melns sarafāns ar baltu krādziņu - izskatās ļoti labi. Kā arī viņa sarafānu nevelk tādēļ, ka lieku, tā ir Maijas pašas izvēle. Noteiktās devās un salikumos melnajam nav ne vainas. Bet tā tiešām ir katra personīgā izvele. Sarafāniņu var redzēt Kids Gazette online 2 nr.

   Dzēst