otrdiena, 2012. gada 24. jūlijs

Positivus 2012 bildēs.

Mūzikas un mākslas festivāls Positivus šogad bija patiešām izdevies. Neskatoties uz laikapstākļiem, apmeklētāji (mammas un tēti) bija domājuši ne vien par savu, bet arī bērnu vizuālo tēlu. Šķiet, teju katram somā bija "ielikušies" gumijas zābaciņi un lietusmētelis, bet zem tā bezrūpība un bērnība.

Lai gan pašu iespaidīgāko tēti pamanīju vien festivāla izskaņā, kad vēlajā nakts stundā kamera jau bija ielikta dziļi somā, varu jums viņu aprakstīt - tur viņš stāv glītā melnā uzvalkā, zem kura tikko gludināts balts krekls, viena kāja viegli sakrustota pār otru. Ar vienu roku supertētis šūpo ratus (jāatzīmē, ka rati bija melni,pilnīgs minimālisms), bet ar otru roku viegli piespiedis pie krūts piena pudelītes. Vienu brīdi man šķita - viņš nevar būt īsts! Bet kāpēc gan ne?! Lai šis jautājums paliek neatbildēts, jo viņš bija pats stilīgākais tētis kāds redzēts Positivus festivālā.

Foto: Kids Gazette
Mākslinieciskais noformējums: Edīte Ķirse

11 comments:

 1. Nojaušu, ka aprakstītais stilīgākais tētis ir mans vīrs, brīdī, kad stāvēju garajā rindā pēc kafijas...

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Tā tas nevar palikt! Daudzas sievietes ir ieintriģētas un vēlas redzēt pierādījumu - foto ;)

   Dzēst
  2. Ja kādam ir vizuāli pierādījumi - gaidīšu tos uz e-pastu :) Un anonīmā mamma, kura atpazina vīru pēc apraksta - jā visticamāk, ka tā, jo tas bija netālu no kafijām. Ļoti labi sapucējušies!

   Dzēst
 2. Tās bildītes redz tikai kā kolāžu? Lielākas nav iespējams apskatīt?(vismaz es neredzu)Redzu savu mazo mīļuku. Būtu jauki redzēt arī pilnā izmērā bildītes, lai var sev iekopēt, jo pašiem līdzi fotoaparāta nebija un bērna pirmais festivāls palicis niemūžināts :)

  AtbildētDzēst
 3. Arī man gribētos bildes apskatīt lielākas :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Varu jums atsūtīt uz e-pastu bērniņa bildi. rakstiet man kidsgazette@gmail.com

   Dzēst
 4. Anonīmajai mammai nav neviena lietiskā pierādījuma. Nu neviena! Neienāca prātā kaut vai ar telefonu šo skatu no malas iemūžināt...

  AtbildētDzēst
 5. Mēs ar Miss KidsGazette gājām garām stilīgajam tētim un apspriedām tēla izcilību. Es no aizmugures vienu bildīti ar telefonu nofotogrāfeju ... bet tumsa ... nav no priekšas... bet nu vismaz kaut kas! :D

  Re ku saite: http://img705.imageshack.us/img705/6071/stiligaistetis.jpg

  AtbildētDzēst