trešdiena, 2012. gada 4. jūlijs

Fokuss. Jauna, radoša vide iekš Kid-in.

LASĪT. /*READ.
Māksla, mode, kultūra, intervijas, dokumentālais žanrs, fotogrāfija raksturo jauno online žurnālu Kid-in. Tas nav gluži standarta izdevums, ar pāršķiramām lapām, Kid-in drīzāk atgādina kāda radoša mākslinieka portfolio.

Sekojot līdzi jaunumiem, lasītājiem ir iespējams iepazīt to bērna pusi, kuru mājaslapas autori mēģina rast caur jautājumiem, sarunām un kameras prizmu. Praktisku informāciju te nemeklējiet, toties iedvesmu smeļiet kausiem.Manuprāt, bērnu tēma pēdējo piecu gau laikā gluži vai uzplaukusi. Tam ir arī daudzi negatīvie faktori, kas balstīti uz peļņas gūšanu, taču ir arī daudz pozitīvā. Mainoties mūsdienu kultūrai, kad cilvēki sākuši dzīvot arvien šaurākos lokos, kļūstot par lielākiem egoistiem un atliekot bērnu radīšanu uz vēlāku laiku vai izvēloties neradīt pēcnācējus, jaunā tendence ilgākā laika posmā varētu iedvesmot šos cilvēkus nebaidīties, jo bērns nenozīmē vien netīrus autiņus, negulētas naktis un skaļu klaigāšanu. Bērns ir personība un mūsu uzdevums ir būt blakus!

2 komentāri:

  1. domāju, ka ne jau tas viņus beidē. Bet vēlme izbaudīt laiku tikai sev! un gūt stabilitāti, godkāre, mērķi, pašapliecināšanās! gandarījuma gūšana arī šādi!
    un man kaut kā liekas ka vecāki pēc 30 ir the best of the best:D, es nezinu kāpēc, bet tāda milzu atdeve, jo paši ir tik daudz jau tikai sev guvuši.

    AtbildētDzēst
  2. spiežot uz lasīt rāda erroru

    AtbildētDzēst