ceturtdiena, 2012. gada 5. jūlijs

Bezmaksas skrituļslidošanas skola.


Dārgie vecāki, ja jūlijā esat iesprostoti pilsētā, ceturtdienās no plkst.18.00-20.00 un sestdienās no plkst.12.00-15.00 t/c Spice autostāvvietā darbosies Spice Rollerblade skrituļslidošanas skola. Profesionāli trenneri un ekipējums pieejami bez maksas.


Personiskā pieredze
Šodien kopā ar meitu Maiju bija tas gods būt klāt atklāšanā un izmantojot izdevību Maija (5 gadi) pirmo reizi kāpa uz slidām. Kamēr meita uz savu roku stāstīju kā jāslido - nekas nesanāca, bet atnāca trenneris un aizgāja 3 minūtēs. Viņa bija sajūsmā un no slidām nemaz nevēlējās atvadīties. Pēc pirmā trenniņa, Maija nonāca līdz secinājumam ka pusgadu krāto naudiņu iztērēs slidu komplektā, bet es viņu vedīšu uz bezmaksas nodarbībām.


Iesaku nelaist garām izdevību!

P.S. Vai varat ieteikt labākās trases, kur doties pirmajos skrituļslidu izbraukumos? Mežaparks, Uzvaras parks...

4 komentāri:

 1. Jūrmalā, Dzintaru parks....ir ideāla trase, ja brauc rīt apusē tad arī mazāk cilvēku un mazajiem ideāli....

  AtbildētDzēst
 2. visu vasaru tanīs 4dienās un 6dienās?!

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Jūlijā tikai. Mana meita gaida ceturtdienu, kad vares iet slidot- vinai tiesam patika.

   Dzēst
 3. Es arī pievienojos pirmajam komentētājam- Dzintaru Mežaparks ir ļoti laba izvēle- speciāla trase, labs asfalts. Un ja apnīk skrituļot, parkā var atrast 100 un 1 nodarbošanos, kā jauki pavadīt dienu, un vēlāk vēl aiziet līdz jūrai.
  Vienīgi man liekas, ka nomai ir ierobežots darba laiks (vismaz pirms mēneša darbojās tikai brīvdienās), līdz ar to labāk braukt ar savu ekipējumu.

  AtbildētDzēst