piektdiena, 2012. gada 27. jūlijs

Bezgalīgi garā nedēļa.

Ar māsīcu Edīti, draudzenēm Grētu un Aijiņu Positivus festivālā

Teikšu kā ir - garākā nedēļa pēdējo gadu laikā. Atkal pazaudēta laika izjūta un tas viss pateicoties maniem mīļajiem Framest un viņu dalībai Jaunajā Vilnī. Kas tik tur nav piedzīvots! Lieliska pieredze un patīk man tomēr tā virtuves sajūta, kad zini kā viss izskatās no iekšpuses.

Šonedēļ piemērot Framest meiteņu prezentācijas tērpus veikalā Lindex, t/c Spice
Bet rīt Prāta Vētras koncerttūres sākums. Kopā ar bērniem apmeklēšu Jelgavas koncertu, vīra dzimšanas dienu svinēšu 3.augustā Ventspilī, bet par īstu fanu pārvērtīšos Rīgas koncertā. Vai jūs plānojat apmeklēt kādu no koncertiem? Vieni vai kopā ar bērniem?

Jaunais Vilnis pirmā konkursa diena. Kopā ar Framest Beāti un Elīnu

Lai kur arī jūs brīvdienās dotos, novēlu izbaudīt vasaru tā, lai pietiek visam gadam! Uz saredzēšanos jau drīz.

Nedēļas iedvesmas un iespaidi:

- ļoti piemērots iPhone brīvdienu vāciņš. / *appropriate holiday case for your iPhone.

- cik tomēr glīti mākslasdarbi. / *what a wonderful artwork.

- labprāt Stendera veikalos izveidotu šādas mākslinieciskas instalācijas no ziepēm. / *here is my offer to Stender's - can make art instalations from their soap.

- lai šīs bildes jūs iedvesmo apprecēties. / *pictures that will make you want to get married.

- esmu Polaroid meitene. / *i'm a Polaroid girl.

6 komentāri:

 1. Iešu ar vīru uz Rīgas koncertiem. Bērnu astāsim pie vecmammas, pārāk maziņa lielam pūlim un vakara stundai.

  AtbildētDzēst
 2. gaidiet mani Rīgas koncerta 1. rindā!! Paldies par skaisto rezultātu Framest tēliem! Un paldies, ka Tev vēl pietiek nedaudz laika arī blogam, vienmēr ļoti gaidu ko interesantu, un sagaidu :)) Es Tevi ļoti apbrīnoju, Santa! Lai Tev vēl daudz spēka un enerģijas, īstenojot savas idejas! Jauku nedēļas nogali! Anna.

  AtbildētDzēst
 3. Mēs iesim uz PV koncertu Jelgavā - to izvēlējāmies tieši tādēļ, ka šķita - bagāžā ar bērniem varētu būt piemērotākā vieta. Bērni (3 un 6) mums uz šāda veida koncertu būs līdzi pirmoreiz, ar interesi gaidu, kā tas īsti būs.
  Bet vakar līdz naktij gaidīju Fremest priekšnesumu pa TV - tieši tērpu dēļ. Tērpi + numurs = noteikti bija gaidīšanas vērts! Pievienojos - Santa, Tu esi supercilvēks!

  AtbildētDzēst
 4. Būšu šovakar Jelgavas koncertā!
  Uh kāds karstumiņš tikai, cerams, ka uznāks kāda vēja plūsma līdz vakaram.
  E.

  AtbildētDzēst
 5. Biju ar abiem bērniem (lielāajiem PV faniem mūsu gīmenē un tieši viņu dēļ)Jelgavas koncertā. Fantaski kolosāls koncerts, tomēr man radās dažas piezīmes par brīvdabas koncertiem vispār: Īpašs paldies laipnajam apsargam, kurš ļāva bērniem kāpt uz betona bluķa/skatuves stiprinājuma un tādejādi redzēt šo to uz skatuves. Bērnu bija daudz un iedomājos, ka būtu jauki, ja kādreiz koncertos/festivālos būtu īpaši paaugstinājumi/vietas bērniem. Un pats svarīgākais - cilvēki pīpētu speciāli norādītās vietās, nevis tur, kur sagribas. Bērni tika apdūmoti pamatīgi. Tā kā stāvējām skatuves sānos, tad daudzi arī no aizkulisēm nāca ārā uzppīpēt un to, ka tur ir bars ar bērniem un varbūt varētu aiziet nostāk neviens neiedomājās. Skumji. Laikam brīvdabas pasākumos ir bezcerīgi iegūt no cigarešu dūmiem brīvas zonas. Tomēr es ticu, ka to var un vajag mainīt. Man un maniem bērniem ir tiesības skatīties koncertu neelpojot cigarešu dūmus.

  AtbildētDzēst