pirmdiena, 2012. gada 9. jūlijs

Atbalstot SOS ģimenes.

Es piedalos.

Skriet, braukt ar velosipēdu, lekt, vienkārši staigāt - nav atšķirības, ja vien telefonā lejuplādējat Samsung Hope Relay (Iedvesmas skrējiena) aplikāciju un par katru vērtīgi notērētu kilometru ziedojat 1 eiro SOS bērnu ciematiem.

Kopā mēs varam
11.jūlijā plkst.12.00 Vērmanes dārzā norisināsies māmiņu pastaiga un Ratu skate SOS bērnu ciematu atbalstam. Ikviena māmiņa aicināta piedalīties bērnu ratu dekorēšans konkursā, kopīgā pastaigā un citās atrakcijās.

Vislabāk dekorēto ratu īpašniece saņems pavāra un Olimpiskās lāpas stafetes dalībnieka Mārtiņa Rītiņa ceptu kūku bērna tuvākajos svētkos, kā arī dāvanu karti Žagarkalna atpūtas bāzē un biļetes uz Leļļu teātri.

Konkursa tēma visai vienkārša - Olimpiskās spēles. Esiet radoši un piedalieties akcijā, atbalstot tos vecākus, kuri uzņēmušies rūpes par bērniem, kurus bioloģiskie vecāki atstājuši novārtā.

Māmiņu pastaiga notiek Hope Relay akcijas ietvaros, tādēļ pirmkārt lejuplādējiet aplikāciju, bet otrkārt neesiet vienaldzīgi.

Iedvesmojies Olimpiskajai tematikai
Londonas Olimpisko spēļu oficiālie plakāti


Atminos, ka Olimpiskās spēles mūsu ģimenē cieņā bijušas vienmēr, tādēļ visticamāk arī Maija un Andrejs pārņems stafeti un neizlaidīs aktuālās tv pārraides. Mēs par savējiem!

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru