ceturtdiena, 2012. gada 28. jūnijs

Veikalos atlaižu laiks.

Vasara jau teju vidū un bērnu modes izstādēs līdz pat augustam vidum jau tiek prezentētas jaunās 2013.gada vasaras kolekcijas. Tieši tādēļ interneta veikalos sācies atlaižu laiks, kur precēm cenas samazinātas ja ne uz pusi, tad vismaz 30%.

Lai kā man patiktu iemīļoto bērnu dizaineru drēbes, pilnu cenu neesmu ar mieru maksāt, taču tagad uz atlaidēm gan šo to iegādāšos. Ir tikai viens liels mīnuss - lietas, kuras noskatīju pirms 3 mēnešiem un tādas, kuras es sauktu par MUST HAVE jau izpirktas pirms atlaidēm. Lai izdevīga iepirkšanās!

Šoreiz tūre pa maniem iecienītākajiem interneta veikaliem:

MINI RODINI

IEPIRKTIES. / GO SHOPPING.
BOBO CHOSES

IEPIRKTIES. / GO SHOPPING.
ALEX AND ALEXA

IEPIRKTIES. GO SHOPPING.
SMALLABLE

IEPIRKTIES. GO SHOPPING.
SCANDINAVIAN MINIMALL

IEPIRKTIES. GO SHOPPING.
LITTLE FASHION GALLERY

IEPIRKTIES. GO SHOPPING.
Ja jums ir vēl kādi labi ieteikumi vai savi iemīļotākie veikali, kuros šobrīd ir atlaižu laiks - dalieties. Varbūt kādam noder!

Lieta, kuru biju noskatījusi, bet sen jau izpirkta ir Mini Rodini saules aizsargcepure ar nagu. Ja kaut kur ieraugāt un tā ir pieejama - padodiet ziņu!2 komentāri:

 1. Es vakar iekritu Okaidi Alfā, patīk man tas veikals, kvalitāte laba, tik žēl, ka vairs nav uz Tērbatas ielas-bija plašāks sortiments.Lai nu kā, vakar ar atlaidēm savai dāmai visu ko nopirku.

  AtbildētDzēst
 2. varbūt nav tiiiik stilīgi, un ir nedaudz amerikāniski, bet
  mēs kaut kā esam pieradušas pie:
  http://www.gap.com/
  http://www.gymboree.com/
  http://www.crocs.com/
  ļoti ērti un kvalitatīvi, un arī tagad ir atlaides. varbūt kādam noder:))

  AtbildētDzēst