pirmdiena, 2012. gada 4. jūnijs

Stillini tuvplānā.

Rudens/ziema 2012/13
Parasti neinteresējos par bērnu modi no Krievijas, taču pēkšņi uzpeldējis zīmols Stillini. Tas pastāv jau 8 gadus, bet pēdējā gada laikā uzņēmis aktīvu kursu Eiropas virzienā, atverot veikalu Šveicē un piedaloties Milānas modes nedēļā. Godīgi sakot, Stillini ar kažokādām, kristāliem un savu luksus stilu nav manā gaumē, tomēr jāatzīst, ka dizaina ziņā tas tikpat labi varētu būt arī Young Versace, Miss Blumarine, Monnalisa utt.

Pavasaris/vasara 2012

Pavasaris/vasara 2012

Stillini ražo apģērbus bērniem vecumā no 2 - 14 gadiem un gluži tāpat kā citiem zīmoliem, arī viņu kolekcijas iedalītas kategorijās. Šobrīd visaugstāk novērtēta Stillini Luxe, kas izceļas ar augstākas kvalitātes materiāliem un tērpiem raksturīga svētku noskaņa. Audumi - mežģīnes, atlass. Krāsas - mirdzošas, galvenokārt dominē maigi rozā, baltais un pelēkais.

Rudens/ziema 2012/13Kā jau tas vērienīgajiem modes namiem pienākas, arī mazās modeles ir profesionālas un ietrennētas. Kārtīgi soļo mūzikas ritmā, nemainīgu sejas izteiksmi izpilda iemācītos soļus. Pamatīgo kastingu veikuši modeļu aģentūra President Kids, kas apkalpo arī Elle Kids, Pitti Bambino u.c.

6 komentāri:

 1. Nekad iepriekš nebiju dzirdējusi par Stillini, bet jāsaka - man iepatikās! Wow! Romantiski, meitenīgi un ar gaumīgu svētku sajūtu! Un kāpēc lai arī katra diena nebūtu kā mazi svētki, kad savam tēlam piešķirt mazliet glamūrīguma un spožuma?! :)

  AtbildētDzēst
 2. es arī esmu sajūsmā. Mēs ar ģimeni kādu laiku dzīvojām Krievijā. Pagāja ilgs laiks, pirms atradu vietas, kur var tikt pie skaista bērnu apģērba. Šis Stillini patīkami pārsteidz.

  AtbildētDzēst
 3. Man gan pumpas metas, šo visu redzot.

  AtbildētDzēst
 4. Man arī. Viņiem labi varētu aiziet Latīņamerikā..

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Nav galīgi manā gaumē, bet latīņamerikā, kur serikus taisa, tiešām varētu būt ok. Arī itāļiem, manuprāt šis stils iet pie sirds.

   Dzēst