trešdiena, 2012. gada 6. jūnijs

Sirsnīgie ģimenes video.

Gabrielas un Bena seši bērni. Ralfs (14), Maude (13), Olive (10), Oscar (7), Betty (6), Flora June (2)

Tiem lasītājiem, kuri orientējas bērnu dizaina mājaslapās, nosaukums Design Mom noteikti jau ir pazīstams. Tā autore ir amerikāniete Gabriela Blair, kuras blogs iekļuvis Times Magazine 50 labāko interneta vietņu sarakstā, viņa ir viena no populārākajām blogerēm Amerikā.Tomēr dzīve ir pārsteigumu pilna, jo Gabriela nesēž uz lauriem. Viņa ir mamma 6 bērniem un pirms gada pārcēlusies uz dzīvi Francijā. Blair ģimene to skaidro ar vēlmi iepazīt Eiropas kultūru, franču ja precizējam. Varu tikai apbrīnot šīs fantastiskās sievietes uzņēmību, jo iedomājieties, kā ir pārcelties ar 6 bērniem uz citu kontinentu?!

Bet tagad pie lietas. Dzīvojot Francijā, Gabriela ar vīru Benu nolēmuši iemūžināt bērnu gaitas īsfilmiņās (2-5 minūtes), kurās izceļ ģimeniskās vērtības. Lai Blair ģimene iedvesmo arī jūs! Jaunākajiem notikumiem sekojiet līdzi blogā Olive Us.


1 komentārs:

  1. Man ir divi brāļi un divas māsas, tā ka es apmēram zinu, kas jāiztur viņu vecākiem :) Bet jāsaka, ka tāda pārvākšanās jau galvenokārt ir naudas jautājums, jo kaut kur tāpat vien pārcelties uz dzīvi var tikai kāds, kurš labi pelna. Rindā noliktie bērnu gumijas zābaciņi vien jau maksā kopā vismaz 200eiro...

    AtbildētDzēst