trešdiena, 2012. gada 23. maijs

Paade Mode pavasaris/vasara 2012.


Pirms dažiem mēnešiem pabiju Bulduru dārzkopībā, kur bildējām latviešu bērnu apģērbu zīmola Paade Mode pirmo kolekciju. Ar prieku varu pavēstīt, ka skaistās Paade kleitas nonākušas arī veikalu plauktos - Paviljons un Taste Latvia. Tā kā priekšā izlaidumu laiks, tad glītās, krāsās neuzbāzīgās, no dabiskajiem audumiem šūtās kleitas noteikti ir mana izvēle nr.1.

IELŪGUMS

Paade Mode aicina vecākus ar bērniem apmeklēt zīmola atklāšanai veltīto pasākumu 24.maijā veikalā Paviljons t/c Domina Shopping no plkst. 18.00-20.00.


Bērni varēs pielaikot tērpus, iejusties dažādos tēlos un stāties kameras priekšā. Fotogrāfijas tiks nodotas bērnu personiskai lietošanai.


Mammām par prieku īpaši draudzīgas cenas, bet bērniem dāvaniņas un gardas uzkodas. 

Mēs būsim, un jūs?Stils - Santa Bindemane. Foto - Aiga Rēdmane.

6 komentāri:

 1. Es arī gribu lina kleitiņu!!! piedāvājums mammam sekos?
  Bildes un to saturs ļoti skaists!

  AtbildētDzēst
 2. Milas damas ka parasti padarijusas lielu, skaistu un vertigu darbinu:) es stajos rinda:):) gaidu kadu zinu!
  Skudra

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Es par Tevi atceros mīļo Skudriņ. Ielikšu Tevi ikdienītī uzreiz pēc mini atvaļinājuma, pēc 12. jūnija.

   Dzēst
 3. Tik cenas sai veikala ir x 10 salidzinot ar to ko var nopirkt veikalos Vacija un Lielbritanija. Europa cilveki atbalsta vietejo preci, bet tad kad ta maksa tik pat vai max 10% dargak ka Kinas vai Vjetnamas analogs. Tikai Latvija ir tadi cilveki, kas vietejas zemenes centraltirgu perk pa 10 Ls/kg neskatoties uz to ka blakus stav Spanu zemenes pa 1.6 Ls/kg.
  Bet nu janovel veiksmi uznemejam, kas sacis biznesu premium cenu limeni nabadzigakaja un mazakaja Eiropas tirgu:)!

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Diemžēl japiekrīt. Labprat pirktu šādas tādas LV ražotas drebites, bet cenas nu nav piemerotas LV pircejiem. Nekad nemaksašu par meitas kleitu 70lvl, tas pat man liekas neprats, bet nu daži vietejie ražotaji nekaunas pa bernu drebitem ari tadu summu prasit. Lai veicas!:)

   Dzēst