piektdiena, 2012. gada 25. maijs

Ar siltiem sveicieniem.

Gardie Muffins & More keksīši.

Sveiciens pirms saulainajām brīvdienām! Kādi ir jūsu plāni nedēļas nogalei? Mēs dosimies uz laukiem, lai labiekārtotu teritoriju (mans pienākums) un tiktu pie jauna kūts jumta (Māra darbiņš). Zinot, ka divas dienas pavadīšu ārpus pilsētas, ļaujoties pelnītai atpūtai vakar iegādājos jaunos Elle un Vogue. Šorīt rādu dzīvesbiedram un saku: "Re, lasāmviela brīvdienām!" Viņš patiešām bija neizpratnē. Bet es tak esmu mazliet pilsētas meitene!
Kas šobrīd stāv uz jūsu naktsgaldiņa, dāmas? Ko lasāt?

Nedēļas iespaidi:

Kopā ar Maiju apmeklējām latviešu modes zīmola Paade Mode prezentāciju Paviljonā. Prieks par jauno pazīšanos ar Paviljona vienu no saimniecēm Elīzu un tikpat jauki bija satikt Ingu no mammam.lv, kura pavēstīja - portāls ieguvis jaunu elpu un drīzumā tajā gaidāmas patīkamas pārmaiņas. Gaidīsim!

Maija zīmola Paade Mode kleitiņā.Paviljona Elīza ar dēliņu.


Nedēļas iedvesmas:

- lielisks modinātājs. / *great wake up call.

- video kā sapnī. / *video like a dream.

- ideja. / *idea.

- bērnu ballīte. man tīk ar baloniem rotātā siena. / *kids party. love the wall with balloons

- kleita. / *dress.
 
P.S. BRĪVDIENU NOSLĒPUMS. Mīļās manas lasītājas, tā kā ārā ir vienreizīgs laiks un pienācis brīdis mazliet pasauļoties, tad varu ieteikt kādu izcilu līdzekli pēc kura pati drīzumā došos uz Douglas veikalu. Vispirms uz ādas klājiet saules aizsargkrēmu, bet pēcāk "booster", kas pastiprinās ķermeņa brūnumu (tiešām pastiprina, pati redzēju). Nezinu, kāda firma to ražo, bet esot nopērkams Douglasā. Nu tas tā... ja nu noder.

7 komentāri:

 1. Priecājos lasīt, ka vēl kāds nedēļas nogalē būs laukos. šogad esot daudz odu un es viņiem garšoju. brrr. meklēju bitenieka tērpu :)

  Iedvesmas- iedvesmojoši!
  Paades stends izskatās ļoti pārdomāts, gaumigs un kvalitatīvs. man patīk, ka mūsējie cenšas.
  lai veicas!

  AtbildētDzēst
 2. mana nedeļas iedvesma. vai tā varētu kādreiz būt arī LV?

  AtbildētDzēst
 3. ups. te arī tā iedvesma http://www.7guru.lv/video/orkestra-zibakcija-metro

  AtbildētDzēst
 4. Ja neskaita žurnālu čupiņu, kura aug augumā, mana favorītpasaciņa vakaram:) ir aizraujošā nesen latviešu valodā izdotā MODES VĒSTURE, kas nemitīgi konkurē ar ''meiteni ar pūķa tetovējumu''. Lai izdevušās brīvdienas, nu bet ar tiem odiem tiešām uzmanīgi:)!

  AtbildētDzēst
 5. Pa nedēļu jau paspēju būt laukos, pirmo reizi mūžā lietot izkapti (jo mehāniskie pļāvēji vēl nebija savesti kārtībā) un nodedzināju muguru vēzīškrāsā, tā ka noteikti iesaku par krēmiem parūpēties visiem ģimenes locekļiem, jo lai gan nebij karsts un vislaik pūta pavēss vējiņš un nelikās, ka šādā vēsumā atrodoties mugura iedegs (bet strādājot gana silti,lai izģērbtos), tomēr šobrīd atspiesties vai vilkt/valkāt apģērbu ir diezgan sāpīgi.
  Biju arī jauno Santu paņēmusi līdzi, lai izlasītu Agneses Kleinas interviju, taču pie žurnāla tā arī netiku. Novēlu atrast laiku starp pavasara darbiem tikt pie žurnāla, vieglā pavēnī, šupuļtīklā un bez odiem (jo tie tiešām uzdarbojas ne pa jokam).
  Lai jauka nedēļas nogale. Es kārtošu bildes albumā un 7dien atkāzas. Baudīšu sajūtu krikumus, kas palikuši pēc kāzām. (:

  AtbildētDzēst
 6. Pie latviešu žurnāliem gan īpaši netieku, bet e-formātā lasam "Ir" un "Deko". Saule esot ļoti nejauka šogad un par to jau es pati pārliecinājos ar raibu muguru (krēmotās un nekrēmotās vietas sajaukušās skaistā rakstā...) Nezinu gan, kas ir pieejams Douglas, bet būtībā Vācijā un noteikti arī Latvijā arī lētās firmas (piemēram Nivea) ražo krēmus, kas gan aizsargā no saules, gan paātrina iesauļošanos.

  AtbildētDzēst