pirmdiena, 2012. gada 23. aprīlis

Ražots LV. Lapsa, kura dzīvoja uz krekla.

Dažkārt šķiet, ka šīs lapsas izkāpušas no manas bērnības grāmatām.

Pink Poppy ir jaunpienācēji Latvijā ražoto bērnu apģērbu jomā, taču pilni ideju un entuziasma. Pirmo reizi Pink Poppy apģērbi parādījās uz Mini Dienas vāka, pēcāk jau Kids Gazette otrajā numurā, bet tagad viņi nonākuši līdz blogziņai. 

Kamēr top jaunā kolekcija, apģērbu dizaineri piedāvā sirsnīgus t-kreklus ar lapsas tēla apdruku. Lapsu dizains pieder māksliniecei Ingai Svarinskai, kura sākotnēji nemaz nebija domājusi tās izmantot apdrukai, taču Pink Poppy dizaineru iedvesmota ķērās klāt skicēšanai, kuras rezultātā tapa šie krekli. Zīmola saimnieces atzīst, ka tas ir apģērbs visai ģimenei, kur sava lapsa atradīsies kā vecākiem tā brālim un māsai. 8 dažādi dizaini, pieaugušajiem un bērniem, atliek vien izvēlēties savējo. Pink Poppy apģērbus iespējams iegādāties veikalā My Kiddy, Kalnciema ielas un Berga bazāra tirdziņos kā arī mājaslapā pinkpoppy.lv

"Lielais ķēriens"

"Draugi"

8 komentāri:

 1. Skaisti zīmējumi, bet tā vien šķiet, ka LV ar apģērbu dizainu izprot tik vien kā apdrukātus t-kreklus... Vai legingus... Kuri, protams ir skaisti, bet Kur dizains?
  Kur APĢĒRBA dizains?...

  Bet lapsiņas, protams, skaistas!

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Pieļauju, ka dizainu Pink Poppy realizēs jaunajā kolekcijā. Šis tik zemais starts.

   Dzēst
  2. Pamatā nodarbojamies patiešām tikai ar apģērbu dizainu, ko jau varat redzēt mūsu i-veikalā - http://www.pinkpoppy.lv Apdrukātie T-krekli ir tikai atsevišķš projekts :)

   Dzēst
 2. Zīmējumi ir lieliski, tomēr man nepatīk tas, ka Tkrekli ir lielie, plandošie, nevis tie, kuri glīti pieguļ augumam. Šie lielie Tkrekli ir labi piemēroti sportam, tomēr zīmējums ir pārāk izsmalcināts sportam... Tai pat laikā, krekls ir pārāk neelegants, lai vilku pie, piemēram, brunčiem. Nu lūk, it kā sīkums, bet žēl, ka tā.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Piegulošie t-krekli ir pieejami tikai sieviešu modeļiem. Atrast pieguļošos blank T-kreklus bērniem nebija iespējams (vismaz par pieņemamām cenām).
   Tomēr šos platos modeļus ļoti labi var vilkt kopā ar legingiem, šortiņiem. Manuprāt, ērts apģērbs vasarai! :) Svārkiem nederēs gan.

   Dzēst
 3. burvīgas lapsiņas!!!
  Gribu sev tādas draudzenes uz apģērba! :)

  AtbildētDzēst
 4. man uzreiz atgādina Eduardo Cattus stilu.

  AtbildētDzēst
 5. Es ne par lapsiņu, bet par vispārēju bloga tēmu. Varbūt ir iespējams ievietotos linkus uztaisīt tā, ka netiek automātiski pamesta kids gazette lapaspuse. (Tieši tā, kā Tu to dari pie nedēļas iespaidiem un iedvesmām.) Protams, es ar labo peles taustiņu varu atvērt jaunu cilni, bet tas ir sarežģītāk. Paldies :)

  AtbildētDzēst