ceturtdiena, 2012. gada 5. aprīlis

Lielais Kristaps mazajiem.

Kadrs no animācijas filmas Es gribu redzēt rūķīšus.

Nekad neesmu bijusi uz Latvijas Nacionālā kino festivāla Lielai Kristaps pasākumiem. Punkts. Bet nekad nav par vēlu sākt, un sākšu tieši no pašas apakšas, proti, animācijas fimām bērniem.
Lielais Kristaps norisināsies nākamnedēļ no 10. līdz 15. aprīlim, kurā paredzēta īpaša animācijas filmu programma ar 17 filmām, kā lieliem tā maziem skatītājiem. Lielā Kristapa mājaslapā varat iepazīties ar visu plašo filmu, kā arī animācijas filmu programmu.


Pirmizrādes
Korrida
Splendid Palace un Dabas muzejs
Spānijas galvaspilsētas Madrides galvenajā arēnā notiek buļļu cīņas. Šoreiz Toreadoram neveicas – nākas glābties no Buļļa bēgot. Patvēries no saniknotā zvēra kokā, Toreadors ķeras pie mobilā telefona. Zvanu saņem Avārijas Brigāde. Tas ir vīru pirmais izsaukums darbam Eiropā. Sakāpuši jaunajā dzeltenajā lidmašīnā, trīs brašuļi nekavējoties dodas glābšanas misijā.

Skatu Meklētājs
O, plkst.16.15, P, plkst.13.30, Splendid Palace
Akls vīrs gaida, kad luksoforā iedegsies zaļā gaisma. Viņš redz vīzijas, kas atspoguļo viņa iekšējo pasauli. Vīrs piedzīvo sapni sapnī, kam nav nekādas saistības ar reālo pasauli.


Ursus - MANA IZVĒLE
O, plkst.16.15, P, plst.13.30 Splendid Palace
Lācis, kurš strādā cirkā par akrobātu-motociklistu, ilgojas pēc mežonīgās dabas, jo viņam šķiet, ka tur mīt viņa īstā laime. Kādu dienu Lācis nolemj visu pamest un dodas uz mežu.Pieaugušajiem
Sieviete un vējš
C, plkst.21.00, P, plkst.15.45  Splendid Palace
Viņa ir jauna, skaista, viņas šķelmīgi zaļās acis meklē izdevību, kā izlauzties no ikdienas rutīnas. Viņa dodas ceļā, un tur piedzīvotais sievieti ierauj kaisles virpulī.

Norīt krupi - MANA IZVĒLE
T, plkst.21.00, C, plkst.11.00 Splendid Palace
Reiz kādā mazpilsētā dzīvoja apaļie intelektuāļi. Viņi bija gudri, labsirdīgi, tālredzīgi un veiksmīgi. Viņu veiksmes pamats – spēja norīt krupi. Mazpilsētā dzīvoja arī kantainie praktiķi. Viņi bija pragmatiski reālisti – labu atdarīja ar labu, ļaunu ar ļaunu un nekādus krupjus nerija. Līdz kādu dienu viens kantainais nejauši uzzināja, ka apaļie rij krupjus…


Vai plānojat apmeklēt kādu no seansiem?

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru