ceturtdiena, 2012. gada 26. aprīlis

Konkurss noslēdzies. Laimē ģimenes biļeti uz izrādi "Velniņi".

Sveika ģimenes! Priecīgi paziņoju, ka uz izrādi dosies Agnese Krūmiņa ar savu komandu. Agnese, lūdzu sazinies ar mani rakstot e-pastu kidsgazette@gmail.com. Paldies ka piedalījāties. Un lai silti vakari.


Vai esat lasījuši R.Blaumaņa Velniņus? No 3.- 6.maijam ar piecām izrādēm Rīgas Stradiņa universitātes Aulā atgriežas komponista Valta Pūces un tulkotāja Pētera Brūvera mūzikls visai ģimenei pēc Rūdolfa Blaumaņa pasakas motīviem Velniņi.

Konkurss
Šodien sadarbībā ar eKase, piedāvāju laimēt ģimenes biļeti (2 pieaugušie, 2 bērni) uz kādu no piecām izrādēm. Kuru tieši, varēsiet izvēlēties paši. Kā arī - pēc izrādes jums būs iespēja satik mūzikla galvenos varoņus - kopā nofotogrāfēties un saņemt autogrāfus.

Rezultāti
Konkurss noslēgsies 27.aprīļa vakarā, plkst.23.59, bet rezultāti būs zināmi jau sestdien no rīta šīs pašas ziņas ietvaros. Uzvarētāju noteiks random.org.

Kas jādara?
Komentāru sadaļā ierakstiet savu vārdu, uzvārdu vai segvārdu.

Galvenajās lomās - Aija Andrejeva un Liene Candy

Plašāka informācija: eKase

64 komentāri:

  1. Agnese Breice
    (turu ljoti cieshi saspiestus ikshkjus, jo uz sho izraadi tiik ljoti gribas tikt! ja mes ar meitam tiksim pie biljetes ieradisimies ar pukju pushkji!:))

    AtbildētDzēst
  2. Anda ar meitiņu Justīni :-)

    AtbildētDzēst