otrdiena, 2012. gada 17. aprīlis

DEKO gada balva dizainā 2011.

Pati nobalsoju un jums arī iesaku! DEKO Gada balva dizainā 2011  tiek piešķirta par labāko dizainu, kas tapis Latvijā aizvadītā gada laikā. Finālisti ir veseli 23, no kuriem dažus gribētu izcelt arī šeit.

Pirmkārt jau tie dizaina objekti, kas lieliski iederētos kādā bērnistabā vai rotaļājoties ārpus mājas sienām:

Bērnu mēbeļu kolekcija bird&berry
Ražotāji: my place
Kids Gazette komentārs: atgādina vecos labos skolu solus, kad rakstāmlietas un grāmatas atradās zem galda virsmas. Domās atgriežos pie seriāla Daktere Kvinna.Drēbju pakaramais Octagon
Ražotāji: Design Group IN
KG komentārs: tā kā dizainere paredzējusi dažādas krāsas, labprāt liktu pakaramos pie sienas rindiņā, sešgadīga bērna acu augstumā (120 cm).
Spēļu māja Vigvams
Ražotāji: Wendi Toys
KG komentārs: ja pašiem slinkums gatavot, bet lielveikalos atrodamās audumu Vāģu, Barbiju u.c. teltis neapmierina, tad Vigvams ir lielisks risinājums.


Ķeblītis Bloom
Ražotāji: Riga Chair
KG komentārs: bērni mēdz būt apsēsti ar maziem, glītiem ķeblīšiem, uz kuriem var apsēsties, pakāpties un sazin, ko vēl ar tiem pasākt. Dažkārt bērna prāts ir neizdibināms.


Bērnu dizaina ragavas Žube
Ražotāji: Brambling
KG kometārs: gribējāt kā bērnībā - dabūjāt! Tikai vēl labāk. Rūsai pakļautais dzelzs kāju turētājs aizstāts ar koku, bet dizains vēl pārdomātāks. 


Otrkārt MANI FAVORĪTI:

Flīžu kolekcija Bize, mežs, ezers
Ražotāji: Neandertile


Žurnālgalds sērija Rondo
Ražotāji: Feidi dizaina mēbeles


Mint drēbju pakaramais Stork
Ražotāji: Rauzas Kompānija


Bet tagad draudzīgi dodamies BALSOT.

2 komentāri:

  1. Par žurnālgaldu atdotu pat 10 balsis :)

    Starp citu - arī ugunskura vieta ļoti interesanta - jau iedomājos to kādā skaisti kopā pagalmā, kur saimnieks nevēlas savā zālienā caurumu izdedzināt. Perfekts risinājums :)

    AtbildētDzēst