piektdiena, 2012. gada 30. marts

Konkursa rezultāti. Laimē ielūgumus uz Riga Fashion Mood.


Uzvarētāja ir Zigita! Apsveicu un gaidu tavu e-pastu uz kidsgazette@gmail.com Uz tikšanos. Un pārējiem paldies par piedalīšanos.

Vakar ar lieliskām atsauksmēm pavadīta pirmā Riga Fashion Mood diena, bet šodien jau lielais noslēgums. Latviešu bērnu apģērbu zīmols Leny Tomy Factory piedāvā laimēt ielūgumus 2 personām uz šī vakara Riga Fashion Mood pasākumu, kurā tiks prezentēta viņu jaunā Bluebird kolekcija. Bērni kā cukurvate, gaisīgi, skaisti. Meitenes tilla kleitās, bet puiši svinīgos kostīmos. Ierašanā no plkst 18.30 - sākums 19.00. Vakara programmā varēsiet vērot arī citas pašmāju dizaineru kolekcijas - Baiba Ripa, Aleksandrs Pavlovs, Cinnamons, Žanete Auziņa un Irina Košakova.


Kas jādara?
Komentāru sadaļā ierakstiet savu vārdu, uzvārdu, segvārdu. Konkurss noslēgsies ap plkst.15.00 un rezultāti tiks paziņoti nekavējoties, tādēļ jums noteikti pietiks laika, lai sagatavotos vakara pasākumam.

Kā saņemsiet ielūgumus?
Es jums tos personīgi iedošu pirms pasākuma. Norises vieta: Tabakas fabrika, Miera iela 58.

12 comments:

 1. Ieva Burtniece, wendy

  AtbildētDzēst
 2. Zinta Zālīte, Zaaliitee

  AtbildētDzēst
 3. Gita Tenisone, Gituce

  AtbildētDzēst
 4. Māra Bunka, Mārīte

  AtbildētDzēst
 5. Lāsma Eglīte, Fresca

  AtbildētDzēst
 6. Inga Kalniņa, youareon

  AtbildētDzēst
 7. huh... ar nokavēšanos ieraudzīju, ka esmu laimējusi to, ko jau esmu nokavējusi :( būs mācība, ka arī piektdienas pēcpusdienā vēl jāseko līdzi, kas notiek i-netā. Lai arī netiku, zinu, ka pasākums noteikti bija super.

  AtbildētDzēst