piektdiena, 2012. gada 9. marts

Laižam dzīvē (ceļojumā)!

Jaunais t/c Domina Shopping katalogs pie kura izveides strādāju dažas februāra nedēļas nu ir pieejams drukātā versijā. Šoreiz gan radošajā komandā pietrūka manas mīļās Agneses Kleinas un lielāka sadarbība izveidojās ar pašiem t/c pārstāvjiem, bet rezultāts ir ļoti glīts. Vāka foto: Aiga Rēdmane

Labu pēcpusdienu! Vai pavasaris vismaz sajūtās līdz jums jau atnācis? Ar ģimeni bijām tik nepacietīgi, ka rīt laižam uz Ēģipti. Jā, zinu nav dikti romantiski vai oriģināli, bet kur gan lai aizbrauc ar 2 maziem bērniem tā, lai viņi pie vietas, neviens blakus neīd sakot, ka nav interesanti. Kur brauktu jūs?! Tātad mūsu galamērķis ir zināms un esam diezgan laimīgi par šo izraušanos no iekdienas rūpēm un vēsā marta. Lai šī nedēļa blogu ierakstu ziņā nebūtu izņēmums, gandrīz vai apsolos katru dienu nosūtīt jums kādu sveicienu no Ēģiptes un ziņot, kuras ir tās labās lietas, ko iesākt kopā ar bērniem kūrortā guļot pie baseina un dzerot bezalkoholiskās Pina Coladas. Lai laba nedēļas nogale un darbīga piektdiena!

Šīs nedēļas iespaidi un iedvesmas avoti / *This week's inspirations:

- nepalaidiet garām ŠO konkursu. Es gan nepiedalos, jo telefons man ir, bet sekošu līdz rezultātiem. / *don't miss THIS giveaway. 

- man lūdzu vienu rullīti. / *one roll of wallpaper, please.

- glīti. / *nice.

- iededz sveci. / *lit the candle.

- Rīgas ielām copy-paste. / *For the streets of Riga copy-paste.

Un šoreiz īsfilma gatavojoties Lielajam Kristapam par kuru ziņošu jau drīz:

5 komentāri:

 1. Ēģipte ir lielisks risinājums ģimenei ar 2 maziem bērniem, saku no pieredzes! Esam bijuši 2 pavasarus, 1x aprīlī (bet tad jau bija mazliet par karstu) un 1x martā - laiks bija ideāls, vēju sezona iet uz beigām, bet lielais karstums tikai nāk. Braucām tieši ar mērķi, mierīgi atpūsties siltumā, pie ūdeņiem. Bijām 7 naktis, tieši laikā, lai neapniktu dīkā, laiskā atpūta. Augu dienu dzīvojāmies pa bērnu baseinu, kurš vēl bija apsildīts, bērni bija pārlaimīgi! Lielie baseini ir ar diezgan aukstu ūdeni, bet dienas vidū, kad ārā vislielāka svelme, tas bija tieši laikā. Pārsvarā dzīvojām pa viesnīcas teritoriju, pie jūras un tikai 1 dienu izbraucām uz delfīnu šovu pilsētas centrā. Tomēr svarīgi ir izvēlēties labu viesnīcu ar plašu teritoriju, tad arī nebūs garlaicīgi. Ēdienu piedāvājums mūsu viesnīcās bija ļoti plašs, daudz eiropeisku ēdienu, bērniem nebija nekādu problēmu ar ēšanu. Un vēl- ja vien nebraucat uz 2 nedēļām, tad godīgi saku- neieteiktu braukt uz pilsētas centru un mīcīties tur pa veikaliem vai pilnajām ielām, tas būs ļoti nogurdinoši, karsti un trokšnaiņi, visvairāk jau bērniem. Izbaudiet silto sauli un lieliskās peldes Sarkanajā jūrā. Lai jauks ceļojums!!

  AtbildētDzēst
 2. Jā, Ēģipte ir laba ar domu, ka grib gulēt kurortā un neko citu nedarīt. Protams, var izbaudīt ceļojumu uz tuksnesi un pie beduīniem, bet ar maziem bērniem, neiesaku. Vnk, kā jau te rakstīja, tā ir lieliska vieta sauļoties, darboties pa smiltīm, baseiniem un apskatīt Sarkanās jūras dzīles - to noteikti vajag izmantot, manuprāt skaistākā zemūdens pasaule, ko esmu redzējusi.
  Vajag rēķināties (es gan nezinu, kurā vietā jūs būsiet) ar vēju, jo mēs tieši pēc tā braucām. Tāpēc pie pašas jūras var būt vējains.
  Lai jauka atpūta :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Paldies! Vai kāds ir izmēģinājis vēl kādas aktivitātes kūrortos? Kā ar tiem kuģīšiem, kur caurspīdīga apakša? Vai ir vērts?

   Dzēst
 3. Esmu braukusi Ēģiptē ar kuģīti /zemūdeni /. man ļoti patika. Varēja redzēt zivis un citus krāsainus brīnumus! Inga

  AtbildētDzēst
 4. maijā mēģināsim Turcijas kūrortu, bērniem par prieku un sev par prieku, ka bērniem prieks. :)
  mēs 2 + 3 mazi bērni. speciāli skatījām pēc kids-friendly. redzēs cik droši/interesanti/relaksējoši tas būs.

  P.S. ļoti kvalitatīvs Domina katalogs!!

  Za no GatavoZa

  AtbildētDzēst