pirmdiena, 2012. gada 6. februāris

Pirmā pārtika.


Ceturtdien tviterī ierakstīju, ka Latvijā sākuši ražot ekoloģiskus bērnu biezeņus. Vairākas mammas ieinteresējās par šo produktu, tādēļ nolēmu uzrakstīt arī blogā. Tad lūk, pavisam oficiāli dažādās tirdzniecības vietās nopērkami Rūdolfa biezeņi, kuri esot ne vien garšīgi, bet arī veselīgi. Augļi un ogas iepirkti tikai no sertificētām Latvijas bioloģiskajām saimniecībām. Visi biezeņi gatavoti bez jebkādām pārtikas piedevām, konservantiem un citiem veselībai kaitīgiem elementiem – tas ir 100% dabīgs produkts. 

Mūsmājās bebīšu periods ir garām, taču uzrunāja dizains un tas, ka produkts ražots tepat uz vietas. Ceru drīzumā ieraudzīt arī lielveikalu plauktos. Noteikti nogaršošu!10 comments:

 1. bez konservantiem??? ja produkts ir bio, tas nenozīmē, ka tam nav likti klāt konservanti. šajos biezenīšos kā konservants izmantots fruktozes sīrups. Es savam bērnam neizvēlētos dot saldinātu pārtiku.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. fruktoze neskaitās konservants tāpat kā parastais cukurs un sāls.

   Dzēst
  2. tie ir konservanti, tikai dabiski!

   Dzēst
  3. es teicu neskaitās un tā to arī biju domājusi. dabiskus konservantus uz iepakojuma nenorāda "kā konservantus".

   Dzēst
 2. mmm, izskatás garsígi un veselígi!:) mums atkal dríz prieksá bébísu periods!!

  AtbildētDzēst
 3. Es ļoti priecājos par šiem biezeņiem, un līdz šim produktam ir iets tāls un grūts ceļš, tāpēc vēlu veiksmes un biznesa attīstību. Pie mums Dabas Dobē šie biezeņi vienkārši iet rūkdami, mammas pērk ar lielu atsaucību.

  AtbildētDzēst
 4. mēs arī atbalstīsim savējos :)

  AtbildētDzēst
 5. savējos IR jāatbalsta!

  AtbildētDzēst
 6. Mīļās mammas, biezenīši ir tiešām ļoti labi, esam izmēģinājuši un turpināsim lietot! Latvijas un vēl Bio produkti tas ir super!

  AtbildētDzēst
 7. mums ar meitu (10.meen) ljooti garsho!!!! :))

  AtbildētDzēst