piektdiena, 2012. gada 3. februāris

*It's all for you.

Backstage photo: Aija Ūdentiņa, kleita: Halarah

Sveiki! Diena paskrējusi nemanot, vien ieraugu, ka aiz loga jau tumšs. Strādāju pie Kids Gazette pavasara online numura, un varu pavēstīt, ka tas būs labs. Komandai šoreiz pievienojusies un žurnāla mākslinieces lomā iejūtas Madara Krieviņa (arīdzan žurnāla DEKO māksliniece). Vai neskan daudzsološi? Tagad gan vēl tik sarakstīšu nedēļas iedvesmas un linkus un prom uz mājām vakariņās. Lai jums jaukas brīvdienas, izbaudiet ziemu un tiekamies jau pirmdien!

P.S. Brīvdienās jānopērk Lanas Del Rey jaunais CD.


Šīs nedēļas iespaidi un iedvesmas avoti / *This week's inspirations:
- šonedēļ Mini Dienai meklēju kaut ko no Vorhola, bet atradu Karlu. / *this week was looking for Warhol for Mini Diena, but found Karla.


- Max Wanger liek domāt par brīvdienām. / *Max Wanger makes me think of holidays.


- Tim Walker, kā tu TO dari?! / *Tim Walker, how do you do THAT?!


- sajūtas mani nes pie šiem. / *my feelings are taking me here.


- mīļās manas meitenes - TAS Jums! / *my dear girls - THIS is for You!


2 komentāri:

  1. smuka bilde!...un pédéjais links dikti labs! tiesi laikaa gaidamajam wiikendam:)

    AtbildētDzēst
  2. warhol mini dienai???????? mini dienai??? super kolosaali.... diez kaa tu mazajiem vinu pasniegsi...ievilinaaji ;) bija iespeeja apskatiit vinam vidotu izstaadi - skaisti ...iedvesmjushi...
    ar to ss12 reklamas kampanu tur jau viss kopaa - tim+mulberry+brighton - nevar buut ne kaa savaadaak kaa tikai good.... vai tev graamatu plauktaa ir vina graamataa taa ljoti smagaa - fascineejoshi...idejaam bagaata...patiesiibaa nemaz nesaakshu slaveet jo taapat nav iisto vaardu ....
    skaista bilde un super ka briivdienaaas esi savai gimenei un mees zinaam ka pirmdien buusi atpakalj///lai jaukas briivdienas!!!

    AtbildētDzēst