pirmdiena, 2012. gada 2. janvāris

Ļoti īpašs interneta veikaliņš. / *Very special online shop.

Neliels rotaļu veikaliņš.

Pavisam nesen mana blogdraudzene Debora, kura ikdienā veido blogu Kickcan & Conkers atklājusi savu interneta veikaliņu. Tas ir īsti deborīgs, jo apvieno lietas ar kādu īpašu stāstu, vienalga vai tā būtu rotaļlieta no mūsdienām, vai pagājušā gadsimta brīnums. Teju katrai lietai, kuru var atrast viņas veikaliņā ir dizainiska vērtība, bet daudzām precēm ir arī ļoti pieņemama cena. Starpcitu, starp daudzajām mantiņām dizaina pazinēji atradīs arī latviešu zīmola Rijada rotaļlietu Progressive Family.

*Quite recently my blogfriend Deborah, who writes a daily blog Kickcan & Conkers, has opened an online shop. It is really Deborah style, as gathers things with special stories, no matter whether it is a modern toy or something from the previous century. Almost every object found in her shop has a design value, but a lot of stuff have a good price. By the way, among the other things one can find Latvian design brand Rijada toy Progressive Family.

P.S. 5 jautājumu interviju ar dizaina grupas Rijada radošo garu Zani Homku varēsiet lasīt piektdienas Mini Dienā. Viņa stāstīs par to kādai jābūt bērnu istabai un atklās latviešu dizaina formulu.

*P.S. 5 question interview with the creative designer Zane Homka from Rijada you will find in the Mini Diena Friday issue. She will tell what a kids bedroom should look like and announce formula of Latvian design.

Manas iecienītākās lietas no Deboras veikaliņa: / *My favorite things from Deborah's shop:

1960. gadu puzle.

Pop-up grāmata, kurā pirmajā lapā ir viens sarkans ķieģelis, bet baigās izaug vesela pilseta.

Latviešu dizaina apvienības Rijada rotaļlieta Progressive Family.

Piecdesmitajos gados Francijā ražotas bērnu rotaļu klavierītes.

Poļu dizains papīra ciematiņam. Tas atspoguļo mūsdienīgu Polijas lauku ciematiņu.

2 komentāri:

  1. Ak vai man' dieniņ, - maniem bērniem tas spēļu veikaliņš būtu vajadzīgāks par karamelēm!!!Es savā bērnībā par tādu tāaa sapņoju! Tagad katru dienu veikals tiek būvēts no kartona un plastmasas kastēm.:)

    AtbildētDzēst
  2. Bet kur ir apraksti zem bildēm angļu valodā?
    Bet viss viss tev sanāk superjauki :P

    AtbildētDzēst