pirmdiena, 2012. gada 9. janvāris

Kids Gazette meklē!Esmu sākusi darbu pie pavasara Kids Gazette online žurnāla, kurš iznāks martā (ziemas versiju skatieties pa labi). Man ir īpaši plāni Nr.2, bet aicinu ikvienu iesaistīties rakstot kidsgazette@gmail.com

MADE IN LV

- apģērbu šuvējiem un ražotājiem - ja ir kaut kas, ko vēlaties parādīt, un gribētu, lai jūsu zīmola apģērbs būtu redzams Kids Gazette pavasara fotosesijās - noteikti rakstiet!

- rotaļlietu un bērnu interjera dizaina preču ražotāji - atsaucieties, jo meklēju LV radītas lietas!

MODEĻIEM

- mazās modeles un modeļi vecumā no 4 - 10 gadiem! Ja vēlaties, lai jūsu bērni piedalītos Kids Gazette Nr.2 fotosesijās vai, iespējams, kļūtu par nākošo žurnāla vāka modeli - rakstiet! Noteikti pievienojiet bērna vecumu, apģērbu izmērus un fotogrāfijas! Priecātos, ja pieteiktos arī bērni ar rudiem matiem!


FOTOGRĀFIEM

Kids Gazette ir savi iecienītie foto meistari, taču ja jums šķiet, ka būtu vērts iesaistīties un gribētu veidot kādu fotosesiju - esam atvērti piedāvājumiem. Aha - dažas jūsu bildētos kadrus gan gribētos redzēt. P.S. Labprāt sadarbotos ar kādu, kas fotogrāfē ar filmiņaparātu.

REKLĀMDEVĒJIEM

- tā kā tikko esam sākuši darbu pie jaunā numura, aicinu 1 uzņēmumu kļūt par galveno atbalstītāju. Iepriekšējam izdevumam tā bija Mamma Daba un Latvijas valsts meži.

- ja jums ir kaut kas, ko vēlaties parādīt pārējiem vai īpaši izcelt - Kids Gazette Nr.2 būs īstā vieta. Mēneša laikā žurnāls apskatīts tūkstošiem reižu. Tā nebūs parasta reklāma - kopā izdomāsim ko atraktīvu!

Ar cieņu,
Kids Gazette redaktore s.


Fotomateriāls: made in Latvia

4 komentāri:

 1. Lai izdodas! Jau tagad jūtu, ka arī nr.2 būs ļoti interesants un atraktīvs! :))

  AtbildētDzēst
 2. Lieliska doma!
  Varbut mes varam sadarboties, jo es ari mekleju "bernu apgerbu, rotallietu, interjera dizaina priekshmetu, ka ari bernu mebelu" razhotajus Latvija!
  Mekleju sadarbibas projektam Strasbura, kur gada otraja puse planoju vert vala bernu veikalu-kafejnicu.
  kristinelaurina@inbox.lv

  AtbildētDzēst
 3. vai mazāki modeļi nav nepieciešami? :)

  AtbildētDzēst