piektdiena, 2012. gada 13. janvāris

Iepakojumu pārstrāde.

Apdarināta brokastu pārslu kārba.

Mūsu dzīvojamajā istabā stāv kaste ar mantām, bērnu istabā vēl vesels kalns, bet bieži vien viņu uzmanību piesaista nevis kārtējā jaunā rotaļlieta, bet gan izlietota šampūna vai Actimel pudelīte. Ar ļoti jauku ideju klajā nākuši Box Play For Kids, kas piedāvā uzlīmes piemērotas piena, olu un citu paku aplīmēšanai. Tādā veida, piemēram, tualetes papīra rullis pārtop par raķeti, bet kurpju kaste par bruņurupuci. Cik noprotu uz LV viņi savus produktus nesūta, taču varat būt gana radoši apzīmējot, aplīmējot vai kā savādāk apdarinot izlietotos sadzīves priekšmetus.

Ja jums ir kāda jauka ideja vai pieredze kā pāveidot līdzīgas lietas - noteikti dalieties! Brīvdienās var noderēt!2 komentāri:

  1. ka man patik sis temats. Mana mamma kada apala alkahola pudeles karba glaba spageti , piemeram. Karba aplimeta ar edienu bildem. Tad Pringl's cipsu pacinas mums aplimetas ar krasainiem papirisiem un meitam visadi sikretini tur glabas. Ari kurpju kastes aplimejam. Mums ir kastes tikai prieks bumbam, tikai prieks masinam un tikai prieks mazajam- sikajam apmeram kinderolu mantinam. Erti un bernam viegli saprast ka mantas jakarto.
    Man reiz bija radinieks(tagad nomiris), kurs no konfeksu karbinu vaciniem ramisus gatavoja.

    AtbildētDzēst
  2. Mēs ar puikām esam neskaitāmas piena, sulu pakas, tualetes papīru rullīšus u.c. visus iespējamos kartona izstrādājumus pārvērtuši par kuģiem, mašīnām, traktoriem, raķetēm un visu citu, ko tik iztēle var izdomāt! Bērniem ļoti patīk tā radoši darboties.

    AtbildētDzēst