piektdiena, 2012. gada 20. janvāris

Bērnu virtuālā mākslas galerija.

Nikhitas no ASV darbs.

Šodien kopā ar laikrakstu Diena iznākusi Mini Diena Nr.4, kas veltīta mākslas tēmai. Pielikumā atradīsiet idejas, kā pavadīt laiku muzejā kopā ar bērnu tā, lai viņam nav garlaicīgi. Turpinot radošo tēmu arī blogā, aicinu visus bērnus pievienoties Straptautiskajai bērnu mākslas darbu galerijai, kuru radījusi Mišela. Autores ideja ir apkopot bērnu mākslas darbus - zīmējumus, gleznas, dzejoļus utt, no visas plašās pasaules. Kādu dienu Mišela aicināja Kids Gazette iesaistīties projektā un mudināt bērnus no Latvijas pievienot savus darbiņus starptautiskajai galerijai! Vai tas nav lieliski? Tagad mūsu bērnu radītā māksla karāsies pie virtuālā muzeja sienas un ikviens to varēs aplūkot. Mīļie vecāki, vai jūs krājat savu bērnu zīmējumus, kā eksponējat tos, vai rīkojat mājas izstādes?

Meitas Maijas mākslas darbs. Zeltmate. Tehnika: flomasters.

7 komentāri:

 1. ja, es kraju abu meitu zimejumus. Tie krajas katrai sava liela kurpju kaste, bet ir doma cemodaninus speciali nopirkt, kur tos salikt. Ir ari aktualakie darbi pie murisa (kas patreiz netiek darbinats) izlikt. Ekspozicijas tiek mainitas ik pa laikam. Vakar meita nema piemeru no manas darbosanas un musu gulamistaba galvgali pie sienas kamer bijam darba pielika no pagajusa gada kalendara 12 gleznu reprodukcijas un katrai deva savus nosukumus :-) Piem., mamma jauniba; teta un mammas milestiba vai omas un opja milestiba dusha Smiekligi un mili :-)

  AtbildētDzēst
 2. jā, šī ir tik aktuāla tēma, jo nesen ieliku internetā savas meitiņas zimejumus un biju pārsteigta, cik daudzus tie bija aizkustinājuši. Protams, liekot zimejumus, vēlejos kaut tie uzrunātu, taču bija pārteigta, ka to skatijās vecāki kopā pat ar saviem lielajiem bērniem:) šobrīd zīmejumus krāju, jāizdomā tikai kā labāk uzglabāt, daļu esmu pārfotografējusi, ja nu kas kādreiz. vēl manuprat laba ideja ir foršākos, īpašakos zīmejumus izmantot ģimenes kalendra izveidei, būs mīļi un gaumīgi:)

  AtbildētDzēst
 3. es arī diezgan kārtīgi krāju meitas zīmējumus- lieku caurspīdīgajās kabatiņās un mapē ar spirāli, tā ir ērti un arī Elizabetei pašai patīk ka var viegli kā grāmatu izšķirstīt un omei parādīt..šobrīd krājam jau 3šo :) Pirmā ir līdz 3 gadu vecumam bet nākamās mainījām katrā dzimšanas dienā. Es uzskatu ka tie visi ir mazi mākslas darbi un māksla jāglabā kārtīgi :) arī mana mamma ir saglabājusi kādus manus apsveikumus bet daudzi darbiņi ir zaudējuši savu burvību jo ir saburzījušies, izplūduši utt. tāpēc arī liekam tik kārtīgi :)

  AtbildētDzēst
 4. Prieks, ka MiniDienas numurs ir veltīts mākslai un muzejiem!

  AtbildētDzēst
 5. izlasot komentaarus..es iedvesmojos arii kraat savas mazaas ziimeejumus, kad pauagsies un saaks ziimeet.. :) PALDIES!

  AtbildētDzēst
 6. Anda un Justīne. :)2012. gada 23. janvāris 09:36

  Mūsu mājās visa māksla glabājas kastē, pie sienām (darbiņi mainās, bet ir tādi,kuri jau vairāk kā gadu netiek mainīti) meita katru nedēļu dodas uz mākslas skolas mini studiju, darbiņi tur tiek veidoti uz lielām lapām, lai nebūtu ruļļus visu laiku jātin vaļā, esam pārfotografējuši un izveidojuši foto grāmatas ar meitiņas darbiem. tad nu katram gadam sava grāmata ar mākslu! :) Arī manus darbiņus mamma ir saglabājusi kastē, ir interesanti ar meitiņu kopā viņus skatīt! :)

  AtbildētDzēst
 7. hei, mans māšuks tikko izdomājusi publicēt dēla (7 gadi) zīmējumus. Dzīvo citā zemē un mums tā ir lieliska iespēja aplūkot mazā daiļradi, kas ir tik PILNA!!! Kādi 4 zīmējumi jau apskatāmi (viņa tikai nesen sāka publicēt)

  http://maerizi.blogspot.com/

  AtbildētDzēst