trešdiena, 2012. gada 4. janvāris

Atradums. / *Finding.


Dators + internets ir viens no maniem darba elementiem un labi, ka tā, jo savādāk nemūžam nebūtu atklājusi blogu The Glow, kuram janvārī aprit gada jubileja. Tā autore Violet Gaynor kopā ar fotogrāfi Kelly Stuart ielūkojas radošo mammu mājokļos. Es apbrīnoju cik skaistās vidēs dzīvo cilvēki! The Glow ir kas ļoti līdzīgs The Selby, tikai centrālie tēli ir bērni un mammas.

*Computer + internet connection is part of my work , and it's good, because otherwise I would never find a fantastic blog - The Glow, which celebrates its first year in January. The author Violet Gaynor together with photographer Kelly Stuart looks into houses of creative moms. I do wonder about the interiors as they are so cool! The Glow is quite similar to The Selby, the only difference - main heroes are kids and moms.


P.S. Jāpiebilst, ka esmu kāda interesanta, radoša interjera meklējumos, kas tiktu publicēts Mini Dienā un bildes būtu līdzīgas šīm. Tādēļ, ja jums vai kādam pazīstamam ir lieliska mājvieta, kurā uzturās arī bērni - gaidīšu ziņu!


Fotomateriāls: The Glow

5 komentāri:

 1. Paldies paldies paldies! Esmu sajūsmā!

  AtbildētDzēst
 2. Man jau ļoti patīk interjera sadaļas, tas labi rosina fantāzijas:) Varbūt varētu uztaisīt kādu rakstiņu, kur būtu tikai Lv dizaineru radītās bērnu istabas, varbūt kādam ir aktuāli.

  Baiba&Keita

  AtbildētDzēst
 3. Paldies liels par atradumu!! Lasu un priecājos. Vienreizēji skaisti un iedvesmojoši.

  LauraF

  AtbildētDzēst
 4. Ir tāds ļoti, ļoti labs vācu žurnāls Nido ( http://www.nido.de/ ), moto - kreatīva dzīve kopā ar bērniem.
  Idejas, ko smelties. Realizēt. Kopā ar bērnu idzīvot. Piedzīvot.

  Žēl, ka neesi Minhenē, labprāt atļautu ielūkoties savas meitiņas istabā...

  AtbildētDzēst