pirmdiena, 2011. gada 5. decembris

Ziņa Nr.2. Kad sapņi piepildās.

Man šķiet, ka pirmdienu jāsāk ar labām ziņām! Tātad - Kids Gazette drukātā versijā būs BŪT! Sadarbībā ar lielāko laikrakstu Latvijā - laikrakstu Diena, top jauns pielikums Mini Diena sadarbībā ar Kids Gazette, kas iznāks katru otro sestdienu līdz gada begām, bet pēcāk piektdienās. Pirmais numurs jau pavisam drīz - 10. decembrī. Mīļie mani lasītāji tas ir liels, liels pagodinājums no Dienas puses un vislielākais paldies jau atkal jāsaka jums, jo ja ne lielais bloga lasītāju loks, tad mūs neviens nesadzirdētu. Bet kopā mēs varam! Pielikums atradīsies Dienā - pašā vidū, 4 lappuses iedvesmas, ideju, dizaina un modes jaunumu, jūsu iemīļotā Mammu dienas rubrika, kas gan sauksies savādāk, bet būs!, numura tēmai veltīts atvērums, kalendārs ar idejām ko pasākt nedēļas garumā un daudz kas cits! Priecāsimies?! Jo sapņi mēdz piepildīties...

Un lūk dažas telefona bildītes no piektdienas Kids Gazette online Nr.1 prezentācijas:

14 comments:

 1. Apsveicu ar panākumiem! Būs jāsāk pirkt Diena :)))

  AtbildētDzēst
 2. jo sapni piepildaas- prieks par tavu...dazreiz tik skiet ka nevar atskirt iisto sapni, dazreiz skiet ka vakardienas sapnotais sodien vairs nav svariigs ...un dazreiz vispar gruti atrast to sapni.... bet jaa jaa jaa liels liels liels prieks par so jaunumu x

  AtbildētDzēst
 3. Jāatzīmē kalendārā, ka jānopērk Diena! Super jaunumi!Apsveicu!

  AtbildētDzēst
 4. Apsveicu! :)

  Un jaa! Sapnji piepildaas, tikai tos ir jaasapnjo! Tad buus kam piepildiities! :) Lai izdodas! :)

  AtbildētDzēst
 5. Šo komentāru ir noņēmis autors.

  AtbildētDzēst
 6. Man gribās skaļi saukt - EEJ TU NOST, SANTUU!!! Super, tāds prieks par Tevi! Turies un atceries, ka es ir gatavs vienmēr palīdzēt! :)
  Evita

  AtbildētDzēst
 7. Priecājos līdzi no visas sirds! Diemžēl trakajā darbu skrējienā nesanāca tevi apciemot "Pērlē", bet tu taču zini, ka es par tevi un ar tevi! MALACIS! Gaidu pirmo Dienas Kids Gazette pielikumu!

  AtbildētDzēst
 8. Paldies jau atkal! Redzēju jau maketiņu - būs Kids Gazettīgi :)

  AtbildētDzēst
 9. Santa, apsveicu, tāds prieks. :) patīkami jaunumi.

  AtbildētDzēst
 10. Santa, Tu esi tāds malacis! Apbrīnojami! Mazs cinīts gāž lielu vezumu - pamazām, pamazām un pasakainas lietas notiek! :)

  AtbildētDzēst
 11. Apsveicu! Tas tiešām ir milzīgs sasniegums. Patiess prieks! :)

  AtbildētDzēst
 12. jihhaaaa!!!

  iedvesma pašai sarosīties!

  AtbildētDzēst