sestdiena, 2011. gada 24. decembris

Priecīgus Ziemassvētkus! / *Merry Christmas.

Starp kartupeļiem un pekanriekstu tarti ir pienācis laiks sveicienam! Ziemassvētkus šogad svinam pie manas mīļās māsīcas Edītes, viņas vīra Bjorna un diviem bērniem, bet ballīti sākām jau vakar vakarā. Gatavojām olu liķieri (kurš pēc Signes Meirānes receptes izdevās ļoti labs) un padarījām dažus rūķu darbus. Vīrieši pa to laiku spēlēja kompjūterspēles. Bet tas jau pieder pie lietas. No rīta bērni saņēma pirmo dāvaniņu - visiem vienādas pidžamas. Bija jautri. Tagad steidzam vēl pēdējos darbus padarīt - drošvien tieši tāpat kā jūs! Tādēļ lai jums priecīgi Ziemassvētki, klusi vai skaļi, bet galvenais - mīlestības pilni!

P.S. Dažādos blogos esmu redzējusi, ka ļaudis atrāda savus modes nedēļu ielūgumus. Iedomājos jums parādīt korporatīvās kartiņas, kādas esmu saņēmusi! Paldies visiem!

Kur un kā jūs pavadīsiet Ziemassvētkus?  Mēs tepat, kādā Miera ielas dzīvoklītī būsim ap 20 cilvēku. Tagad gan jāskrien, savādāk tarte piedegs.

Franču bērnu apģērbu zīmols Lou lou eskimo.

Colorlicious Kids & Dace Sāmīte.

Radošā galda spēļu Kokmaizītes komanda.

Latviešu bērnu apģērbu zīmols Deneze.

Māksliniece Laima Puntule. Veidojusi arī Lotes multenīti.

Dāņu bērnu apģērbu zīmols un burvīgā dizainere Barbara Hvidt.

Draugi lietuvieši un viņu bērnu modes zīmols MUKU.

Žurnāls Pastaiga.

Adītie legingi un vienmēr smaidošā Klinta.

4 komentāri:

 1. Nevaram sagaidīt ierašanos! :))
  Jau uz vēlāku laiku izsaucām smaidīgo taksīti! :)
  Dārta, Katrīna, Kaspars.

  AtbildētDzēst
 2. Nu jau mums lielais tracis garām. kā tad bez interneta:D
  Vispār ziemassvētku vakaru pavadam tikai un vienīgi kopā ar ģimenīti, nekādi radinieki, draugi utt. vienkārši MĒS. svētku vakariņas, kāda kūka, bet neatņemama daļa piparkūkas un pīrādziņi. ļoti klasiski. Kopbilde pie eglītes, dziesmiņa un dzejolīši, un dāvaniņu laiks...Šobrīd visa viesistaba nosēta ar dāvanām, dažādiem nieciņiem un prieciņiem, kur noteikti vajag vecāku līdzdalību it visā:)

  AtbildētDzēst
 3. Lai šie svētki jūsu mājās ienes daudz smaidu un mieru sirdīs. :)
  Mums šogad ir pirmie svētki kopā ar mūsu mazo meitiņu, kurai ir tikai 4 mēneši. Aizgājām uz Ziemassvētku dievkalpojumu, kas atnes ļoti daudz Ziemassvētku sajūtas un liek atcerēties īsto iemeslu kāpēc svinēt Ziemassvētkus un tad kopā ar ģimeni svinējām.

  AtbildētDzēst
 4. Paldies Tev Marta! Lai priecīgi Kristus dzimšanas svētki.

  AtbildētDzēst