svētdiena, 2011. gada 11. decembris

Kids Fashion svētku tērpi.

Tuvojoties svētku laikam, pienācis brīdis sapucēties arī mazajām dāmām. Interneta veikals Kids Fashion piedāvā ielūkoties viņu drēbju skapī un, iespējams atrast kaut ko piemērotu bērnudārza vai skolas balllītei, Ziemassvētku vakaram, vai Jaungada svinībām. Kids Fashion pārstāv divus Lielbritānijas bērnu apģērbu zīmolus - eleganto un nedaudz vintāžīgo Sarah Louise, kā arī moderno un mazajās meitenēs sajūsmu izraisošo Pettisserie Pettiskirts.

Sarah Louise kolekcija piedāvā apģērbus dažādām svētku reizēm, īpaši padomāts par kristībām. Lielākā daļa kolekcijas apģērbu ir roku darbs, izmantoti augstas kvalitātes materiāli.

Kids Gazette Ziemassvētku izvēle Nr.1

Kids Gazette Ziemassvētku izvēle Nr.2

Savukārt Pettiskirts princešu svārku kvalitāti un izskatu garantē augstvērtīgs šifona audums, sašūts 2 kārtās, 3 pakāpeniskos volānos. Svārku garums un kuplums ir tās lietas, ar ko Kids Fashion piedāvātie Pettiskirts atšķiras no citviet Latvijā pieejamajiem šāda tipa svārciņiem. Princešu svārki piemēroti ne tikai mazām jaunkundzēm, jo lielāko izmēru Pettiskirts lieliski der arī pašām mammām.

Kids Gazette favorīts - pelēkie pettiskirts.
Violeti pettiskirts.

Rozā pettiskirts.

Kas vēl izvēlas kuplos meiteņu svārkus?!

Aktrises Helēnas Bonemas Kārteres meitiņa.

Aktrise Dakota Faninga bērnībā bija iecienījusi Pettiskirts.

 Kids Fashion saimnieces palīdzēs arī ar padomiem par izmēriem un atbildēs uz interesējošiem jautājumiem!

(Kids Gazette promo)

7 komentāri:

 1. par pettiskirts laikam sapņo visas meitenītes, žēl, ka manā bērnībā nebija tādu svārku. Arī es pirms laika krustmeitai meklēju pettiskirts, lai uzdāvinātu uz svētkiem. Pasūtīju cacababy.lv un esmu ļoooti apmierināta ar kvalitāti, cenu starpība ievērojami atšķirīga.

  AtbildētDzēst
 2. Prieks, ka Jums palaimējies ar pirkumu cacababy veikaliņā.
  Bildēs varbūt tie izskatās līdzīgi, bet "dzīvē" šie svārciņi, diemžēl, ir vairāk nekā atšķirīgi no Kidsfashion.lv piedāvātajiem.

  AtbildētDzēst
 3. Esmu Kidsfashion.lv svārciņu īpašniece un varu teikt, ka kvalitāte tiem ir tiešām ļoti laba un tie, kuriem prioritāte ir kvalitāte, var redzēt atsķirību niansēs. Pirms pirku Kidsfashion.lv svārciņus meitai, izskatīju līdzīgos variantus un tomēr paliku pie šiem . Arī paziņas, kuras šos svārciņus ierauga klātienē, par tiem ir sajūsmā un par cenu neviena nav šausminājusies...cena tak viņiem ir pilnīgi atbilstoša kvalitātei.
  Paldies Kidsfashion.lv jaukajām īpašniecēm:)
  Mēs jūs iesakam visām draudzenēm un paziņām:)

  AtbildētDzēst
 4. Nebiju domājusi uzsvērt, ka cacababy nopērkamie ir labāki par Kidsfashion. Tie vienkārši ir lētāki (lai gan arī par kvalitāti man nudien nebija kur piesieties). Kidsfashion noteikti ir kuplāki (kas nozīmē, ka patērēts vairāk auduma un tāpēc arī tie ir dārgāki) un izskatās efektīgāk. Taču nevaru atļauties uzdāvināt svārciņus par 29 ls, diemžēl. Un ja kādam ir līdzīgi, bet gribas piepildīt kādas meitenītes sapni, tad vienkārši gribēju pateikt, ka līdzīgus var arī nopirkt lētāk. Tas arī viss.

  AtbildētDzēst
 5. Jā, svarīgākais jau, ka "slavenībām" arī tādi ir! Mums arī tāpēc vajaga!

  AtbildētDzēst
 6. Fui, cik nesmuki un lēti ir šitā "nolikt" citus ražotājus...
  Varu saderēt, ka komentārus 12.21 un 12.51 ir rakstījusi viena un tā pati persona, visdrīzāk "jaukā kidsfashion.lv īpašniece" :(

  AtbildētDzēst
 7. re ku muuseejie svaarcini!!! Mums ir tiesi sarkanie.. tie ir tik kupli, gadu jau valkaajam, ne puukojas, ne saveljas.

  AtbildētDzēst