ceturtdiena, 2011. gada 15. decembris

Autogrāfu pēcpusdiena.

Šodien, 15. decembrī izdevniecība Liels un mazs sarūpējuši patīkamu pārsteigumu, proti - autoru pēcpusdienu, kuras laikā izdevniecības telpās Tērbatas ielā 49/51 - 12 varēsiet sastapt savu iemīļoto grāmatu autorus un māksliniekus. Viņi parakstīs jūsu grāmatiņas - gan esošās, gan jaunās (varēs iegādāties uz vietas)! Manuprāt, tā ir lieliska iespēja piešķirt grāmatām papildus vērtību, sevišķi ja tas nav tikai autogrāfs, bet personīgs novēlējums, kāds labs vārds no pašu grāmatu radītāju puses. Kautrību pie malas, dodamies iepazīt izdevniecības telpas un tikties vaigs vaigā! Vai jūsu plauktos ir Liels un mazs grāmatas? Varbūt ir kādas iecienītākās? Mums topā Mēnesim robs! Joprojām...

Izdevniecībā varēsiet sastapt šādus labos ļaudis:

Inese Zandere plkst. 15-19. Neskaitāmu grāmatu autore, jaunākās no tām...Juris Zvirgzdiņš plkst. 15-19. Rakstnieks.Edmunds Jansons plkst. 15-19. Mākslinieks un Kā Lupatiņi mazgājās režisors.

Edmunds Jansons - ilustrācijas autors.

Ūna Laukmane plkst. 15-16. Māksliniece.

Sižets no grāmatas Dieguburti.

Maima Grīnberga plkst. 15-17. Tulkotāja.

Maimas tulkojums no somu valodas.


Rūta Briede, Artis Briedis plkst. 16-18. Mākslinieki.

Jaunā kalendāra ilustrāciju autori.


Grāmatas dizaina autori.
Reinis Pētersons plkst. 17-19. Mākslinieks. Iesaku apskatīt rūpīgi grāmatu vāciņus, jo, iespējams tieši jūsu iemīļotās grāmatas ilustrācijas zīmējis Reinis. Mana pieredze!

Pirms nepilnas nedēļas iznākusī grāmata.

Mans favorīts un atklājums.


Oskars Veilands Kustikovs plkst. 17-19. Mākslinieks.
Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru