ceturtdiena, 2011. gada 1. decembris

1. decembris. / 1st of December.

Cox & Cox logu uzlīmes.

Lai gan aiz loga nekas neliecina par to ka atnākusi ziema - šodien ir 1. decembris! Ar to arī apsveicu. Vienīgais, kas man arvien pietrūkst aukstajos ziemas mēnešos, ir putnu dziesmas. Man patiktu arī dzīvot augstāk par otro stāvu (jo skaļā iela ar mašīnu plūsmu izskaudusi dzīvo dabu), lai uz palodzes varētu izlikt putnu būri, kā to mēdzu darīt, kad biju maza. Taču esmu atradusi vizuālu risinājumu, kas ikreiz paskatoties pa logu man atgādinātu pavasari! Cox & Cox logu uzlīme ar putniem ir burvīga un ļoti romantiska. Vai jums tā nešķiet? Starpcitu jaunajā Kids Gazette online, kas iznāks rīt nedaudz runāju par putnu barošanu ziemā. Izrādās tas nav tik vienkārši... Mīļie, vai jūs barojat putnus ziemā? Kādus būrīšus izliekat ārā? Kas putniem vislabāk garšo?

*Although there are no telltale signs out side of the window that winter has arrived - it is indeed 1st of December today! Congratulations with that! The only thing that I miss during cold winter months is bird song. I would also love to live higher than my 2nd floor (as the roar of cars has diminished the sound of nature), so I could put a birdhouse on my windowsill how I used to do when I was little. I have found a visual solution that would remind me of spring every time I look outside the window. Cox&Cox window stickers with birds are lovely and very romantic. By the way, the new online Kids Gazette magazine coming out tomorrow, will feature this and that about bird feeding in winter. It turns out it is not as simple as one might think. Dears, do you feed birds in winter? What kind of bird houses do you put outside? What do birds like to snack on most?

English version by Edite Kirse.

4 komentāri:

 1. Anda un Justīne. :)2011. gada 1. decembris 13:50

  mums patreiz logi ar paštaisītām sniegpārsliņām, noskaņai! :)
  putniņus ziemā barojam, zīlītes jau vienudien bij atlidojušas pieklauvēt pie loga :) sākam barot putniņus tad, kad zeme sasalst vai to klāj sniega kārta. terasītē piekarinām būrīti, kurā tauku bumbas ar graudiņiem tiek liktas, papildus mums ir arī trauks ar graudiņiem un riekstiņiem. un tā līdz pašam pavasarim! :)

  AtbildētDzēst
 2. Diemžēl, es nevaru lepoties ar to, ka vēlētos barot putniņus. Būrītis ir, bet apzināti to neizlieku, jo zvirbuļi ir iemitinājušies mūsu pajumtē, un izpurinājuši siltinājumu, tagad varu priecāties par ziedošu pelējumu:D ak, gauda Iveta:D
  bet vispār jā mums būrītis bija likās speciālas bumbas, kas domātas putniņu barošanai. Bet šogad nē, negribu vilināt tos zvērus pie jumta:D

  AtbildētDzēst
 3. Mēs katru gadu izliekam būrīti zīlītēm. Kā novērots, vislabāk tām garšo zemesrieksti :)Lai gan pie būrīša piestiprinām arī nesālīta speķa gabaliņu, tomēr tas nav tik lielā cieņā. Un cienāties lido tikai zīlītes, zvirbuļi nav pat manīti pie būrīša. Mūsu dzīvoklī arī zem loga ir iemitinājusies viena zvirbuļu saime. Kad šie knosās pa migu, tad šķiet, ka tūlīt ievelsies pie mums viesistabā. Taču mūs tas netraucē. Man pat patīk, no rītiem ieejot viesistabā, dzirdēt, ka es neesmu vienīgais agrais putniņš un aiz sienas arī kāds jau ir pamodies :)

  AtbildētDzēst
 4. varbut ne pa temu, bet mans tetis izliek burisus ar domu, lai dzimst mazberni :) Jo vairaak putnini ligzdo, ed burisos, jo razigags gads var but gimenei.
  Patiesiba, ari es tam ticu, jo bralim ilgi nebija berni, bet tetis aizbrauca, izlika burisus un pieteicas 2 bernini viens pec otra :)
  Japiebilst, ka vins man ir veca kaluma cilveks (1936.g.) un tas ir vina bernibas ticejums.

  AtbildētDzēst