piektdiena, 2011. gada 11. novembris

Ziemassvētku pasts.


Tā kā tuvojas gada ģimeniskākie svētki, vairākas mammas ir jautājušas vai arī šogad Kids Gazette organizēs Ziemassvētku vēstuļu apmaiņu. Godīgi sakot, pēc pagājušā gada pieredzes, kad diezgan daudzi nesaņēma pretī apsveikumu kartiņu (tajā skaitā mēs), bija neliela vilšanās sajūta, jo nespēju garantēt, ka cilvēki tur solījumu un Latvijas Pasts nenozaudē vēstules. Bet no otras puses saņemot mammu pozitīvos mudinājumus ar lūgumu organizēt pastu, domāju - varbūt mēģināt vēlreiz, bet šoreiz pēc cita principa?!

Kā darbotos jaunie noteikumi?
Jūs uz norādītu e-pastu nosūtat bērnu vārdus un adresi, kuri piedalās vēstuļu apmaiņā. Tad nākošais, kurš iesūta šādu pašu informāciju, ir jūsu vēstuļu draugs, bet jūs viņa. Es nosūtu jums jauno vēstuļu draugu adreses, kā arī vecāku e-pastu, lai varat precizēt adreses ja rodas neskaidrības, kā arī rakstīt ja neesat saņēmuši gaidīto vēstulīti.


Kā jums šķiet mammas, tēti, draugi un draudzenes? Vai mēģināsim vēlreiz visi kopā? Bērniem, protams, milzīgs prieks, gan taisīt apsveikumus, gan tos saņemt.

Gaidīšu jūsu ieteikumus un viedokļus!

Fotomateriāls: Michael Hayes Studio

11 comments:

 1. Mēģināsim, mēģināsim!!! Paldies, ka tomēr pārdomāji, un rīkosi šo jauko akciju!

  AtbildētDzēst
 2. a kur tas epasts kur suutiit pieteikumus ?:))

  AtbildētDzēst
 3. Viennozīmīgi, Santiņ, arī šogad jābūt Ziemassvētku pastam :)
  Pagājušogad līdz mūsu pastkastītei apsveikums nenokļuva, toties mūsu apsveikums aizceļoja līdz Anglijai :)
  ~ r ~

  AtbildētDzēst
 4. Anda un Justīne. :)2011. gada 11. novembris 11:25

  Mēģinam! :) Arī pagājušā gadā piedalījāmies, meitiņai bija dikti liels prieks gatavot apsveikuma dāvaniņu kādam bērniņam. Divtik liels prieks bija saņemt viņai domāto rokdarbiņu! :)

  AtbildētDzēst
 5. Super! Tad gatavošos un Decembrī jau ziņošu.

  s.

  AtbildētDzēst
 6. pagaishgad esmu to palaidusi garaam bet man patiik ideja arii gribam piedaliities

  AtbildētDzēst
 7. mums pagājušo gadu nevienam no bērniem neatnāca atpakaļ un arī nezinam, vai mūsu gatavotie apsveikumi nonāca galamērķī :(
  Bet ideja kā tāda lieliska, gan jau ka jāmēģina vēlreiz...

  AtbildētDzēst
 8. Noteikti atkārtojam!
  Mēs laikam esam laimīgais gadījums, kas saņēma apsveikumu, un arī mūsu nosūtītais sasniedza adresātu (kā varēja spriest pēc atsauksmēm un bildēm šajā lapā).

  AtbildētDzēst