trešdiena, 2011. gada 30. novembris

Svētkos apmainies ar paštaisītām kartiņām!


ZIEMASSVĒTKU SVEICIENU APMAIŅAS PUNKTS IR ATKLĀTS!


Ideja
Bērni un pieaugušie vēstuļu veidā apmainās ar paštaisītām svētku kartiņām. Visticamāk, ka sūtītājs un saņēmējs savstarpēji nav pazīstami, tādēļ visus gaida pārsteigums. Pilsētu vai valstu ierobežojumi nepastāv - tā ir globāla akcija! Visiem un visur!

Kas jādara?

1. Lai piedalītos šajā akcijā, līdz 12. decembrim atsūtiet e-pastu, ka vēlaties piedalīties, pievienojot bērna vai savu vārdu un uzvārdu uz e-pastu: kidsgazette@gmail.com Par katru cilvēku jāsūta atsevišķs e-pasts.

2. Līdz 12. decembrim pretī saņemsiet kādas citas personas e-pastu. Un savā satarpā norunāsiet un vienosieties par adresēm.

Piemērs:  Uz kidsgazette@gmail.com saņemu e-pastu no Annas. Pēc 2 dienām atnāk e-pasts no Zanes. Es jūs salinkoju un jūs tālāk sarunājat - Anna sūta Zanei, bet Zane - Annai. Ceru, ka izskaidroju.

Atšķirībā no pagājuša gada, princips ir savādāks, bet nodrošina, ka neviens nekrāpsies un jutīsies atbildīgs! Lai līksmi Ziemassvētki un jautra kartiņu sūtīšana!

Pēcāk aicinu sūtīt atsauksmes un fotogrāfijas, kur esat redzami "laimīgie JŪS" ar kartiņām. Labprāt publicēšu!

P.S. Ja kāds nesaņem pretī "vēstuļu drauga" e-pastu - lūdzu nekautrējieties - RAKSTIET. Jo arī es esmu tikai cilvēks un varu pieļaut kļūdas, ka kāds nejauši paslīd garām. Bet es no sirds centīšos, lai viss izdotos!

Jūsu uzticamā blogere s.

4 komentāri:

  1. Esmu saņēmusi daudz pieteikumus! Gaidiet atbildes jau drīz!

    AtbildētDzēst
  2. Šī ir ļoti jauka akcija!

    AtbildētDzēst
  3. Un rosina aizsūtīt Zs pastkartes arī saviem radiem un draugiem! :)

    AtbildētDzēst