trešdiena, 2011. gada 16. novembris

Pirmā ceļojuma diena. / *1st Day Paris.

Ierodoties pilsētā pārņem māju sajūta - kā nekā šis ir jau trešais Parīzes apmeklējums gada laikā. Iekāpjot lidmašīnā, apņēmos ceļojumu padarīt īpašu sev un meitai, jo tās ir mūsu pirmās meiteņu brīvdenas. Pirmā diena pavadīta tradīcijās - parādīju Maijai vietas, kuras man ir īpašas. Turpinam ar fotostāstu:

*Upon arrival in the city I feel like home - this is the third time I have visited Paris this year. While getting on the plane I made myself a promise to make this journey as special as possible for me and my daughter as this is our first 'girls only' trip. First day was spent traditionally - I showed Maya all the places that I hold dear. Continuation in a photo-story:


Rīga - Parīze/*Riga - Paris


Esam iekārtojušās mazā, mājīgā dzīvoklītī pašā Parīzes centrā, 7 min attālumā no Luvras. Šis ir skats pa mūsu logu. Dzīvokļa saimniece Edīte ir ļoti jauka un sirsnīga dāma.
* We have settled into a small, cozy flat in the very center of Paris, 7 min away from Louvre. This is the view from our window. The owner of the flat Edith is a lovely and warm lady.

Tā kā lidojuma laikā man nozaga cimdus, iebraucot secināju - auksts! Un devos uz tovāko H&M, kur atradu arī burvīgu bērnu jaku. Cena 14.99EUR.
*Someone stole my gloves during the flight, so when I arrived I concluded - cold! So we went to the closest H&M where I found this lovely children's jacket as well. Priced at 14.99 EUR.
Nevarēju nepadalīties ar jauno Versace un H&M sadarbības projektu. Lūk skatlogs!
*I just had to share the new Versace and H&M project. Here is the shop window!
Klasiska tūristu bilde. Jā, mēs tur bijām - pie Luvras. Maija nosala un gribēja doties mājas, bet es ieteicu padzenāt baložus. Triks nostrādāja un jau pēc 15 minūtēm varējām doties tālāk.
*The typical tourist shot. Yes, we were there - at the Louvre. Maya got cold and wanted to go home, but I advised to chase some pigeons. It worked and we were ready to go forward in 15 minutes.
Maija gribēja fotogrāfēt. Sveiki! Tā esmu es! Cepure un cimdi no vietējā H&M.
*Maya wanted to take a photo. Hello! That is me! Hat and gloves from the local H&M.
Tilerī. Jāteic, ka rudenī Parīze ir vēl skaistāka nekā vasarā. Nav tūrsitu masas, ļaudis nesteidzas un daba šķiet iekonservēta laikā.
*Tuileries. I have to say Paris in fall is even more beautiful that in summer. No tourists, people are not in a rush and nature seems to be frozen in time.
Savāds veikaliņš. It kā pazaudējies laikā. Varu iedomāties, ka viņu kliente ir mademoiselle Chanel. Man patika!
*An odd little store. Lost in time. I can imagine their client being mademoiselle Chanel. I liked it!
Skudriņa! Sveiciens Tev! Izgājām no Laduree ar 4 makaroniem un gardi tos notiesājām Place Vendome. Vareni!
*Skudriņa! Cheers to you! We left Laduree with 4 macaroons and ate them heartily in Place Vendome. Fantastic!
Gliteru fanei Agnesei K. Kādas galerijas galvenā ekspozīcija.
*For the glitter fan Agnese K. The main exposition in a gallery.

Un šis ir mans dienas notikums. Par saņemto algu nopirku savu pirmo Chanel! Bet ne jau parastā veikalā - iegriezos tieši Rue Cambon - mājā, kurā mitinājusies Koko! Patīkami, ka pērkot tikai lūpu krāsu, izturas kā pret labāko klientu. Nedēļas laikā no LV biju vienīgā. Tagad manas lūpas klāj parīzietēm raksturīgais rouge tonis.
*And this is my high of the day. After receiving my salary I got my first Chanel! But not in a regular store - I went to Rue Cambon - the house where Coco herself lived. It is a lovely feeling when even if you are buying just a lipstick they treat you as their best client. I was the only one from LV in a week. Now my lips are covered in the rouge typical to Parisian women.

12 comments:

 1. Balta skaudība par Jums meitenēm :) Foršu ceļojumu! :)

  AtbildētDzēst
 2. Cik forsjh jums celjojums! Gaidu, kad Ameelija paaugsies un arii mees vareesim taadaa doties! :) gaidam veel ierakstus un bildes ar nepacietiibu!

  AtbildētDzēst
 3. Tik nepazūdiet, jaukās meitenes. Gaidām vēl reportāžas no notikuma vietas, t.i. Parīzes.

  AtbildētDzēst
 4. Eh, kads prieks par Jumsam:) bezgala jauki un iedvesmojosi. Pat trakaja dienas skrejiena atradu kafijas pauzi, lai vismaz virtuali butu kopa ar Jums sava milakaja pilseta. Redz magic nostradaja, jo pirmo reizi muza rakstu interneta komantaru, bet ko gan Parizes un forsu damu del neizdarisi.Starp citu, busiet kreisaja krasta noteikti apmeklejiet Laduree rue Bonapart. Tur ari viss sacies...un rozu kuka saucas Ipahana:):):) lai jaukini! SkudrA

  AtbildētDzēst
 5. lai jums jauks celojums un bildes ko berni uznem ir varen iipashas..... ljauj biezhaak pabildeet taa teikt parize berna acim.... super

  AtbildētDzēst
 6. tik garsiigi un aicinosi raksti :) saja rudenigaja un auksta dienaa, mani loti iepriecini - jau sapnoju par savu Parizes apmeklejumu!

  AtbildētDzēst
 7. ES atkal tā melanholiski domāju, cik jauki ir tādi mirkļi ar mammu, kaut Maijiņa to atcerētos:)
  CHANEL lūpu krāsas iegāde vienkārši šika.:) (NE tā kā es, caur i-shop).

  AtbildētDzēst
 8. Lai Jums tiešām katra diena īpaša un izdevusies! Ak, Parīze..

  AtbildētDzēst
 9. Sveika dāmas! Patīkami pēc garās dienas lasīt atsauksmes! Man jūsu pietrukst! Un paldies jau atkal par labām domām. Paldies arī labajam gariņam Edītei, kura apdeito blogu un saliek bildes ar maniem tekstiem LV valodā. ENG versija ir Edītas interpretācija.

  AtbildētDzēst
 10. Это Катя,мама Данилки,хотела спросить-Вы жилье снимали или у друзей останавливались7мы в марте хотим поехать,может поделитесь если снимали.Спасибо.

  AtbildētDzēst
 11. Paldies, Santa, par burvīgo apskatu, jau kuro reizi lasu! Iedvesmojoši! Arī es esmu nolēmusi doties divatā ar savu dēlu (6 gadi) ekskursijā uz Parīzi :), tādēļ vai vari padalīties ar informāciju par izvēlēto dzīvesvietu (kuros i-neta resursos labāk meklēt)?

  AtbildētDzēst