trešdiena, 2011. gada 23. novembris

Mammu diena. Gatavojamies svētkiem.

Čau mammas un draudzenes! Parasti gan šajā rubrikā žurnālu neliktu, bet vienmēr ir izņēmumi. Pirmkārt līdz Ziemassvētkiem palicis pavisam nedaudz, tādēļ svinēšanai varētu gatavoties jau laikus. Gifted Magazine ir ne vien lielisks ceļvedis dāvanu izvēlē, bet žurnālā atrodamas arī daudzas, par BRĪVU izprintējamas lietas, piemēram - kalendārs, dāvanu kartiņas, atklātnes. Iesaku apskatīt arī pagājušā gada numuru, jo, iespējams, atradīsiet kādu ideju dāvanām, kuras var pagatavot pašu rokām. Es atradu! Un otrkārt - dāvanu sarakstā, 61. lpp. redzami QooQoo legingi. Aļona, tā tik turēt!
Šoreiz mēs varētu padalīties ar idejām labām dāvanām - varbūt zināt kādas mājaslapas, kurās smelties iedvesmu? Ko saņēmāt dāvanā pagājušajos Ziemassvētkos un ko dāvinājāt citiem? Varbūt jūs neaizraujaties ar dāvināšanu - tas arī būtu interesanti. Mēs, piemēram, ģimenē rīkojam loteriju, kurā katrs izvelk savu "draudziņu" un slepeni sagatavo viņam dāvanu, bet bērni, protams, tiek apdāvināti. Mammai uzdāvināju paštaisītu desertu recepšu grāmatu, bet dzīvesbiedram mini izmēra fotoalbūmu. Šogad gan vēl neesmu izdomājusi ko dāvināšu. Un jūs?

8 komentāri:

 1. es šodien jūtos kā pionieris, agrs rīts, agrs mails, un ja ilgi nerakstīšu primais posts:D
  Bērniem piekopju ko paštaisītu, lai gan zinu, ka puisītim ir noskatīta dāvaniņa, kuru neesmu spējīga uztaisīt....tā pat ar vīru izdomājām, ka lielai meitai vēlētos kādu īpašu grāmatu atrast. tad nu vidējā meitiņa šogad tiks pie pavāriņa komplekta, tā es izdomāju. Ar vīru, agrāk, bija LIELAS dāvanas, tagad ko īpašu domājam, un princips lai nav kāds štruntiņš, kas nonāk plauktā, bet kas tiek lietots, taču ir savā ziņā īpaša lietiņa un nav ikdienišķa.
  Tā kā radu ir daudz, tad parasti saplānojam saldumu tārbas, paštaisītas.
  Bet ZSV neuztveru komerciāli, kā dāvanu drudzi, vairāk domāju tiešām par to,lai dāvana ir sisrsnīga...daudz par to nerunāju...Vairāk es te domāju ieviest tradīciju ģimenē, bērniem. Mana Lielā meita vēl tic rūķītim, kas nes dāvanas, es biju šokā, gandrīz sagrāvu viņas ticību:)...

  AtbildētDzēst
 2. kaut kā neloģiski viss man rakstās, bet nu ceru, kaut ko noderīgu kāds spēs izlobīt:D

  AtbildētDzēst
 3. Ziemassvētki man ir tuvi svētki, jo pēc dabas esmu cilvēks, kam ļoti patīk dāvināt. Tāpēc Ziemassvētku dāvanu process sākās jau septembrī, rūpīgi apdomāju, izskatu dažādas vietnes, ieklausos līdzcilvēkos pēc dažām idejām.
  Šogad piefiksēju, ka mans draugs vairākkārt ieraugot Diane F kameras runā, ka jau vairākus gadus vēlas sev tādu nopirkt, bet tā arī nav sanācis, tad nu es to piefiksēju un dāvināšu Diane F kameru + visus klāt nākošos "pričendāļus".
  Ģimenē mums arī apdāvināšanās ir cieņā, gan vecākiem, gan brālim vienmēr sarūpēju vairāk kā vienu dāvanu. Mazajam brālim cieņā ir wii spēles, tāpēc šogad būs daži jaunumi tā sakarā.
  Vienmēr apskatu: etsy, to pašu moma store( tur daudz kas foršs nopirkts), mammas dāvanām net-a-porter.com, veikali, amazon.com(spēlēm+CD+grāmatām).

  Paldies par šo ierakstu, ieteiktajā linkā atradu vairākas lietas, ko labprāt iegādātos :)
  E.

  AtbildētDzēst
 4. ļoti gaumigs un smuks žurnāliņš. bērnu lietiņas dažās kuras redzeju tur ir lelle.lv nopērkamas, stiligas koka lietiņas. es savai meitiņai ļoti vēlos šadu
  http://laurasulmeistere.blogspot.com/2011/09/balerina-un-mafini-meitenites.html
  ,ko kāda meitenite atnesa lidzi uz fotosesiju, bet tādu diemzēl var tikai Anglija nopirkt Randleys, bet mazas meitenes ir sajūsmā:)man arī patik:))
  no pasgatavotām lietiņām iedvesmu smeļos pinterest.com
  piemēram-
  http://pinterest.com/skyehardwick/diy-ideas/

  AtbildētDzēst
 5. Pagājušajos Ziemassvētkos pašiem tuvākajiem cilvēkiem izšuvu īpašus rotājumus, bet pārējiem mīļajiem cilvēkiem kopā ar draudzeni vienu nakti sacepu četras cepumu zortes un piparkūkas, sabēru no katriem glītos papīra maisiņos ar bantītēm :) Ne tikai zināju, ka dāvana nenonāk plauktā (daži jau uzreiz sāka mieloties), bet arī iepriecināju draugus ar savām rokām darinātu dāvanu un ietaupīju naudiņu :)
  Paldies par Gifted Magazine, ļoti skaists un iedvesmojošs

  AtbildētDzēst
 6. Anonīmais, kas parakstījies ar E. - Elizabete? ;)

  Laura --> Tev dievīgas fotogrāfijas! Kur Joanna tajā dzeltenajā cepurē - wow! Atceries, projektiņu par kuru stāstīju?! Man Tevi drīz vajadzēs. Teiksim tā pēc pāris nedēļām.

  AtbildētDzēst
 7. Mūsu ģimenes apdāvināšana sākas ar īpašu Ziemassvētku kartiņu uzburšanu. Šī ir īpaša tradīcija jaukādus 5 gadus. Katru gadu ir savs vienots motīvs, stils, kādā veidojam; darbojas visi, pat vīrs. izsūtam aptuveni 30- radiņiem un tuvākajiem draugiem. Vienmēr saņemam OOO un AAAA sms, bet lielākais prieks ir atbilde pastkastītē. ;)
  Ar dāvanām... pēdējā laikā apdāvināšanās ir tikai ģimenes lokā. Visticamāk, tāds "pusaudža" protests tai komercializācijai, kas "ietin" šo laiku; Bērni raksta Rūķim vēstules (vairākas, jo Rūķi ir gan vietējie, gan ārzemju)... līdz ar to atliek tikai sarūpēt (parasti izmantojot internetveikalus); vecākiem - parasti ko praktisku, piem., esam dāvinājuši kalendārus ar jautrām fotogrāfijām; krustbērns bija pilnīgā sajūsmā par vienreizējās lietošanas fotoaparātu (tas vispār ir atsevišķas tēmas vērts pasākums, jo redzēt pasauli bērna acīm.... tas ir īpaši); mana visu laiku mīļākā dāvana no vīra bija svētdienas rīta kafijas tasīte, ļoooti smalka, ar pagājušā gadsimta elpu. Linda

  AtbildētDzēst
 8. to anonims linda ---- pilnigi piekritu par berna bildeshanu tas ir atsevishkjs stasts un tomer manuprat ir izdevigak nopirkt bernu nevienreizlietojamu aparatu.....
  par zsv - svarigi manuprat ir ieklausities bernu, ko vinsh grib, jo tad ja tas ir tiesham pienemami, uzskatu, ka ta davana ir par ko sapno nakti un diena un tad sirdi bernam ienak tas ipasais prieks un tad plus kko ko mamma un tetis izdoma ir labi un vajadzigi - uzskatu ka pie labi+vajadzigi ir noteikti kada gramata bernam, bet ar parspilesanu noteikti neaizraujamies...un ar milziigiem saldumu kalniem arii ne...un manuprat adventes kalendars der tiem pashdarinajumiem un interesantam nodarbem kopa - atkal ne saldumiem katru dienu.... visi jau saprotam, ka tie nav tikai davanu svetki, bet berniem tas kka ir vajadzigs, domajams.... par kartinam iesainojumiem un davanam pieaugushajiem -pavisam cits stasts.... visiem esmu pieteikusi...ludzu bez davanam un bez kartinam...kkaa kopa sanaksana ir attaisnojusies ka svarigaka jo katrs jau patiesiba var nopirkt to kas tik loti iekarijies....taa arii daraam varbuut peec zsv uz atlaideem brauksim uz kadu shopinga vietu ha haa un tad var katrs n opirkt (nu gjimenee domaaju) ko nu katrs grib - manuprat tas ir vislabakais variants musu gimenee, kad visi sikie niecini, kaut ari skaisti, ipashi negribas - kad ir velme dzivot minimalu dzives stilu...vardsakot, katram noteikti ir savi uzskati un svetku svineshanas tradicijas - un tas ir vispareizakas....

  AtbildētDzēst