sestdiena, 2011. gada 5. novembris

Leģendu nedēļa. / *Week of legends.

Piemērot Kristīnes Jurjānes veidotos kostīmus Leļļu operai. / *Trying on the costumes created by Kristine Jurjane for The Puppet's Opera.

Nedēļa aizvadīta leģendu gaisotnē -  biju Dailes teātra kostīmu noliktavā un aprunājos ar jauko Ivonnu, kura tur nostrādājusi teju 30 gadus. Mūzikas žurnālam fotogrāfēju diriģentu Imantu Kokaru ar dēlu Uldi. Vakar biju LNO, kur intervēju Putnu operas un Leļļu operas kostīmu mākslinieci Kristīni Jurjāni. Kā arī bija tas gods rokās turēt Gulbju ezera galvenās varones Odetas tērpu... ļoti saviļņojoši. Šo to no visa augstāk minētā varēsiet redzēt jaunajā Kids Gazette online žurnālā, kurš pie jums nonāks jau pavisam drīz. Mazliet, mazliet pacietības!

Bet ko šodien, mani mīļie? Esat ieplānojuši atpūtu, vai darbus? Es kopā ar Agnesi un Maiju krāsošu sienas savā jaunajā darbnīcā, kura atrodas krastmalā ar skatu uz Daugavu. Jau nākošnedēļ plānoju uz turieni pārcelt visus savus darbarīkus - datoru, šujmašīnu, rakstāmgaldu. Vai jūs gribētu atnākt ciemos, kad viss būs gatavs?!


Šīs nedēļas iespaidi un iedvesmas avoti veltīti Gundegai Skudriņai, kura atzinās, ka īpaši iecienījusi tieši sestdienas sleju. Enjoy! / *This week's inspirations:

- skaistas kleitas. / *nice dresses.

- vai nav laiks beidzot kļūt par sardīni vai šokolādes tāfelīti? / *isn't it time to become a sardine or a bar of chocolate?

- šokolādes batoniņi. / *candy bars.

- izejmateriāls - papīrs. / *material - paper.

- Pantone hotelis. / *Pantone hotel.

- man patīk viņa stils. / * I love his style.

- ideja. / *idea.

- Sniegbaltīte. /*Snowhite.

- bultas. / *arrows.

Fotomateriāls: Aiga Rēdmane.

6 komentāri:

 1. Мы,с Данилкой,очень были бы рады в гости придти,когда все готово будет,а если сегодня не закончите,можем Вам завтра помочь,а еще у меня в этом здании курсы фотографиии проходят,оно очень подходит Вам для Вашего дела,оно и его обитатели)))...

  AtbildētDzēst
 2. Mans siis dienas prieks - gultasvela :)sajuta, ka manii ir uzmodies kads nepiepildiids berniibas sapnis!!! paldies par iedvesmu :)

  AtbildētDzēst
 3. Fotogrāfija ir tik piemīlīga, ka nevarēju nepasmaidīt.
  Arī man šī ir mīļākā Tava bloga sadaļa - katru sestdienas rītu nāku pēc iedvesmas. Paldies. :)

  AtbildētDzēst
 4. Labdien Anna! Jauki, ka patīk. Centīšos arī Tevis dēļ.

  AtbildētDzēst
 5. Paldies Tev par šo iedvesmojošo nedēļu! Un jauno, kas tūliņ būs :)

  AtbildētDzēst