piektdiena, 2011. gada 4. novembris

Iznācis novembra Mans Mazais.


Januajā numurā lasiet daudz vērtīgu padomu bērnu audzināšanā, kā arī manis veidotu kopsavilkumu par Latvijā ražoto lietu top 10.

Protams, sarakstu varētu papildināt ar daudziem citiem uzmanību pelnījušiem zīmoliem, amatniekiem, tādēļ aicinu jūs komentāru sadaļā dalīties ar informāciju par produktiem, pārtiku, dizaina lietām utt, kuru izcelsme meklējama tepat, mūsu mīļajā Latvijā! Ceru, ka ieteikumu būs daudz!!

8 komentāri:

 1. http://www.mijen.lv/
  а это не о марках,а о хорошей традиции перед рождеством
  http://www.hbf.lv/index.php?&57&view=concert&concert_id=373
  http://www.hbf.lv/index.php?&57&view=concert&concert_id=94

  AtbildētDzēst
 2. Pēdējā laika atklājums man ir PaintEco, ar ko iepazinos Kalnciema tirdziņā. Uzņēmums piedāvā ekoloģiskus, videi draudzīgus koksnes apdares līdzekļus. Lasīju, ka PaintEco pernica, beices un krāsas ir atzītas par drošām arī bērnu rotaļlietu krāsošanai. Priecē, ka PainEco ir LV radies zīmols. Web adrese: www.painteco.lv .

  AtbildētDzēst
 3. Pēdējo nedēļu laikā atbalstam PaintEco cik varam! Savu lauku vajadzībai ir iegādāti apmēram 180 litri pernicas un kādi 70 litri dažādas krāsas:) Tiešām varam rekomendēt visiem.

  AtbildētDzēst
 4. Ok! Pēdējo komentāru ierakstīja mans dzīvesbiedrs, izmantodams manu profilu. Es nespētu tik detalizēti izteikties par krāsu. Hmm, kas ir pernica?! Rīt pie brokastīm pajautāšu.

  AtbildētDzēst
 5. Lieliski, ka dzīvesdraugs iesaistās!

  AtbildētDzēst
 6. Sveicieni no HUGU! HUGU Lācim tīk, kā viņš izskatās šajā materiālā! Paldies!

  AtbildētDzēst
 7. Tos kareklīšus redzēju dzīvajā un biju šokēta par kvalitāti ;(

  AtbildētDzēst
 8. www.b-boutique.lv


  Jauna mājas lapa, kurā piedāvājam ar rokām radītas lietas bērniem - apģērbu, aksesuārus, rotaļlietas u.c. jaukas, oriģinālas un neredzētas lietas. Ienāciet un apskatieties! Jauku rudens baudīšanu visiem!

  AtbildētDzēst