otrdiena, 2011. gada 18. oktobris

Pop-up veikals. / *Pop-up shop.


Vasaras beigās Berlīnē durvis vēra viens no pirmajiem bērnu pop-up veikaliem Play Love Pop. Viņu galvenā filozofija ir radīt vietu, kurā piedzīvot priekpilnus brīžus kopā ar bērniem, baudot mākslu, darbojoties radošā vidē, taču visam pāri ir modes gaisotne. Veikala atrašanās vieta un laiks ir nepastāvīgs, un saimnieces turpmākos plānus patur noslēpumā, bet sazinoties ar idejas autorēm Mariju un Dimitru, man izdevās noskaidrot meiteņu šī brīža sajūtas. 

Play Love Pop nopērkamās lietas nāk no dažādām pasaules valstīm, un tiek izvēlētas pēc īpašiem kritērijiem - dizainiskās vērtības un aktualitātes. Uzdrošinaties un piesakieties arī jūs, jo kāpēc, lai latviešu dizains nenonāktu Berlīnes pop-up veikaliņā?!

*At the end of the summer, a new pop-up shop, Play Love Pop was opened in Berlin. Their philosophy is to create a place, where kids can share special moments with parents and friends, enjoy art, take part in craft lessons, but above all is fashion atmosphere. The location of shop is never the same, and the owners try to keep a secret about the up coming shop, but Maria and Dimitra were very nice to answer a few personal questions and share their emotions.

All things available in Play Love Pop come from different countries round the world, and are chosen according to special criteria - design value and new trends. Maybe you should try to get your designs in that shop - can happen that you are lucky and become part of them?!


Veikala īpašnieces Marija un Dimitra. / *Owners of the shop Maria and Dimitra.
Kāda ir sajūta pēc pirmā veikala atklāšanas?
Ir lieliski, ka mums kopā ar seniem un jauniem draugiem, izdevies realizēt ideju par pop-up. Berlīne atļāva mums realizēt vienreizējo pop-up veikala konceptu, un ir ļoti pacilājoši apzināties, ka mēs iedarbinājām kompāniju vien sešos mēnešos, sazinoties Skype un e-pastos. Mums izdevās samazināt distanci starp Berlīni un Ņujorku!

*How does it feel, now after you opened the first pop-up shop?
It feels great that we managed to share our idea with old friends and newly made friends at our pop-up. Berlin embraced our Pop-up boutique concept and it is very fulfilling for both of us to know that we made this company a reality working for the last six months over Skype and email trying to minimize the distance between New York and Berlin.Kāda bija pirmā diena Play Love Pop?
Ļoti emocionāla un satraucoša!

*How was your first day at the Play Love Pop?
Very emotional and exciting!


Kādas ir prioritātes, izvēloties apģērbu zīmolus savam veikalam?
Izstrādājumu kvalitāte, praktiska un stilīga dizaina apvienojums, cenas, bet pārsvarā tomēr firmas filozofija un misija.

*What are the priorities, when choosing clothing brands?  
Quality of garments, combination of stylish but yet practical design, prices, overall brand philosophy and mission.


Kura ir nākošā pilsēta jūsu sarakstā?
Mēs atvērsim vēl dažus pop-up veikalus Berlīnē, kā arī pārsteigsim ar dažām jaunām pilsētām. Tas, lai, pagaidām, paliek noslēpums.

*Which city is next?
We will do few more pop up boutiques in Berlin and more cities to follow...we will leave this as a surprise.


Vai būs kādas atšķirības jūsu nākošajā pieturā?
Noteikti būs uzsvars uz rudens/ziemas sezonu, kā arī papildināsim klāstu ar dāvanām un aksesuāriem, jo tuvojas taču svētku laiks. Neatņemama Play Love Pop sastāvdaļa būs Anna Palma fotoizstāde, Dielerei mēbeļu ekspozīcija, kā arī citi pasākumi.

*Will there be any differences in your next stop?
The next pop up will have more F/W merchandise and some gift/ accessory items since it will appear just in time for Holiday Shopping. Definitely we will again have a photo exhibit by Anna Palma, furniture exhibit by Dielerei and few other events.


Diena, kura palikusi atmiņā divu nedēļu laikā, kopš atvērāt veikalu?
Mirklis, kad ienāca pirmais bērns kopā ar savu tēti un sāka piemērīt apģērbus!

*Your best day during these two weeks? 
The moment the first kid walked in with her father and started trying clothes on her own!

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru