ceturtdiena, 2011. gada 20. oktobris

Pārsteiguma kastes. / *Surprise boxes.


Wow! Tā bija mana pirmā reakcija, kad iepzinos ar pakalpojumiem, kurus sniedz amerikāņu kompānija Citrus Lane. Viņi piedāvā gada abonementu bērnu produktu kastēm. Samaksājot noteiktu summu, jūs katru mēnesi pastā saņemat kasti, kurā ir 4-5 produkti piemēroti jūsu mazuļa vecumam. Protam, tā ir komercija un reklāma tiem produktiem, kurus saņemat, bet ideja ir laba. Iedomājieties, cik daudz ir jauno mammu, kuras pirmo gadu pavada mājās ar bērnu un Citrus Lane kastīte ir viena no mēneša izklaidēm! Tas ir kā Kindersurprise. Godīgi sakot -Wow! Vai jūs gribētu saņemt šādu kasti?

Wow! It was my first reaction, when I read about USA based company Citrus Lane products. They offer a subscription for baby product boxes. Paying a certain amount of money, you will get 4-5 products fit for your baby age every month. Of course, it's a commercial thing, and great advertising for the products, but what an idea! Can you imagine, how many young moms spend the first baby year at home, and one of fun moments of the every day life is getting the Citrus Lane box. It's like Kindersurprise. To be true - Wow! Would you like to receive this kind of box?

1. mēnesis. / *1st month.
5. mēnesis. / *5th month.

2 gadi. / 2 years.

5 komentāri:

 1. Forša ideja! Nebiju par neko tādu dzirdējusi. Sasmaidījos par to pēdējo pārsteiguma kasti (2 gadi) - manam bērnam ir tieši tāda zobu pasta kā attēlā. :)

  AtbildētDzēst
 2. Lieliski! Ta ir lieliska davana pasai sev + bernam, kaa ari es domaju, ka lieliska davana draudzenei, kurai varbut jaaudzina vienai bernins. Tas noteikti daudz prieka ienestu.
  Man savukart ari ir jau majas paris produkti, kas attela, ta ka man noteikti sadas davaninas noderetu.

  AtbildētDzēst
 3. Fantastiski! Tiešām ģeniāla ideja! Es noteikti vēlētos iesaistīties šādā atrakcijā.

  AtbildētDzēst
 4. jā;), kāpēc gan ne?! :)

  AtbildētDzēst
 5. Wow, this is amazing! We are so excited to be discussed in Latvian! Hello from California and thank you!

  AtbildētDzēst