ceturtdiena, 2011. gada 6. oktobris

LEGO pasaule. / *World of LEGO.

Ja esat LEGO konstruktoru fani, tad jums patiks šis video, kurā īsts plastmasu klucīšu fanāts rosās plašajā LEGO pasaulē. Pēdējā laikā gan neemu sajūsmā par virzienu, kurā aizgājusi LEGO kompānija, radot dažādus citplanētiešus, briesmīgus robotus un transformerus. Esmu klasisko vērtību piekritēja un mani tuvāki konstruktori, kuros var uzbūvēt māju, lidostu, mašīnu utt. Kādas ir jūsu domas? Par ko balsosiet - vecajiem labajiem LEGO vai modernajiem nākotnes modeļiem?

*If you are a fan of LEGO, then you will enjoy this video, where a real fan of plastic blocks is having fun in the world of LEGO. Must admit, that lately I don't really like the way LEGO is developing, creating all those aliens, scary robots and transformers. I'm a bit into classic constructors, where a child can build a house, an airport, car etc. What do you think? Voting for - good old LEGO's or modern future models?


25 komentāri:

 1. es neredzu vispār nevienas priekšrocības Lego pāri par parastajiem konstruktoriem. tas, ar ko esmu saskārusies (tiesa, tas ir ļoti maz) liek man domāt, ka parastie konstruktori vairāk attīsta radošumu, izdomu un kombinēšanu.

  AtbildētDzēst
 2. Absolūti nepiekrītu Līgai. Lego ir stipri pārāki par citiem klučim, kvalitātes un versatilitātes ziņa. TAČU - es runāju tieši par Lego Creator un Basics un Vienkāršajām Lego Duplo sērijām (mazajiem. Šīs sērijas attīsta tik daudz maņu!!! Manam puikam ir 3 gadi, nu pat nopirkām viņam pirmo kasti ar mazā izmēra lego klučiem (pirms tam spēlējaš ar duplo). Šīs sērijas, kas nav jau iepriekš komplēktēts robots vai kas tāds ir ideālas iztēles attīstīšanai, attīsta mazās motorikas, roku/acu koordināciju! Patīk gan man, gan tētim, gan puikam.

  http://shop.lego.com/en-GB/LEGO-Deluxe-Brick-Box-5508?c=Bricks-More-ByTheme - piemēram šis kompleks - ir kluči/riteņi/logi/durvis - tik liec to visu kopā kā gribi!

  Tajā pašā laikā tie lego komplekti, kur jau iepriekš ir izvēle'ts tavā vietā, kas ir jābūvē ir mazliet ierobežojoši, tomēr, iedomājaties 10 gadīgu puiku - kas ir labāk, ka viņš izmantojot instrukcijas, loģiku, koncentrēšanos, liek kopā šo robotu, raķeti vai monstru VAI lūr stundām tv ekrānā?? Pie tam - ja šo monstru izjauc, samet visus klučus vienā kastē kopā ar pāre'jiem un pazaudē instrukciju (kas visbiežak arī notiek :P) - tad nekas cits vien neatliek, kā lietot iztēli un būvet jebko kas ienāk prātā!

  Es esmu 100% PAR lego!

  P.S. Manam vīram no bērnības ir saglabājušies aptuveni 10kg (!!!) ar lego, ko drīzumā saņemsim no viņa mammas (zviedrijas). Nu tad mēs varēsīm būvēt VĒL vairāk garāžas mana puikas mašīņām (pašlaik topā).

  P.S. 2 Vēljoprojām ir pieejami vecie labi Lego, tikai reklamēti tiek vairāk tie mostru komplekti :):)

  AtbildētDzēst
 3. Arī mūsu tētim ir saglabājušies LEGO no bērnības un man šķiet, ka viņš nevar vien sagaidīt tos izvilkt ārā no pažobeles. Mums gan ir meita, tad jau redzēs, kā notiks abu splēlēšanās. Man labāk arī patīk vecie LEGO varianti, man šķiet svarīgāk iztēli rosināt tuvāku realitātei, nevis citu izdomātiem tēliem.

  AtbildētDzēst
 4. a muusu teetis, veeljoprojaam miil nopirkt Lego prieksh sevis - uzbuuveet kaadu auto. Nu jau deels saak ciitiigi buuveet no Lego Duplo (driiz buus divi gadi) un man pashai arii ljoti patiik. Kad juniors saak buuveet kaut ko no Lego, tad pazuud kluchu pasaulee un neinteresee ne TV ne kas cits.

  AtbildētDzēst
 5. un es esmu Par Lego kur jaabuuvee, ne veselu var nopirkt, bet tas vecums, kad gribas monstrus utt tik un taa pienaaks un tad jau labaak izjaucams Lego briesmonis.

  AtbildētDzēst
 6. Produktīva saruna un aktuāla tēma :)Redzu, ka vecākiem interese tāda pati kā bērniem. SUPER!

  AtbildētDzēst
 7. arī mūsmājā ir Lego no manas un brāļa bērnības liela kaste, ar kuriem tagad spēlējas mana 4gadniece. :) vislielakā cieņā ir cilvēciņi un mājiņu būvēšana, kā arī mašīnītes... :) arī es ik pa laikam paknibinos, ievelk tas Lego! :)

  AtbildētDzēst
 8. Man ar labāk patīk "parastie" lego. :) Mūsmājās viena tāda "iepriekš komplektēta" lidmašīna/kuģis kļuva par lielu daudzumu būvmateriālu.

  Salīdzinot ar "vienkārši klučiem" man tomēr patīk, ka lego satur dažādus "netipiskus" klucīšus - galdus, krēslus, traukus, logus, durvis utt., kas mums nebūt netraucēja, piemēram, duplicēt vecmammas ledusskapi.
  Ar sajūsmu vecāki/vecmamma mēdza stāstīt kā mēs, bērni, attēlojām nesenus notikumus - ar lego izspēlējām i kāzas, i bēres, i kapusvētkus.

  AtbildētDzēst
 9. --->Bia - no pieredzes varu teikt, ka ar klučiem spēlējas gan meitenes, gan puikas un vienlīdz aizrautīgi. Manas meitas ar klučiem, tai skaitā Lego, ir spēlējušās daudz vairāk nekā ar lellēm. Un piekrītu tam viedoklim, ka ļoti bieži aizraujas arī vecāki - pat neticamā kārtā, bet fakts:-)

  AtbildētDzēst
 10. Es arī par Lego. Pagaidām gan mums ir tikai viens komplekts - ugunsdzēsēju mašīna. Bet pat no šī viena komplekta mans 2.7g.v. puika izfantazē un uztaisa kādus 5 tās mašīnas variantus. :)
  Par kvalitāti - sliecos domāt, ka attiecībā uz tirgū pieejamajiem konstruktoriem, Lego tomēr ir viskvalitatīvākais.

  AtbildētDzēst
 11. Jā, Lego kvalitāte ir atstrādāta. Dārgi, protams... bet uz mūžu :)

  AtbildētDzēst
 12. Yes, I realize there are quite a few folding treadmills out there about the marketplace.


  Here is my page: adjustable dumbbells
  Also see my site - adjustable dumbbells

  AtbildētDzēst
 13. When you are looking at this it indicates you might be searching for bicep workout routines to incorporate some mass on your biceps.


  Also visit my web site :: workout bench

  AtbildētDzēst
 14. Learn the correct procedures of kick and punch combination's to obtain the most rewarding benefits.

  Feel free to visit my web page bowflex selecttech dumbbells

  AtbildētDzēst
 15. It locks into position, assuring you will end up selecting the weight you
  want (which it will eventually stay in position right
  until you take away it).

  Feel free to surf to my site; workout with dumbbells

  AtbildētDzēst
 16. Together with finding enough relaxation it's essential to feed your system if you want for it to increase.

  my blog post: Read Alot more

  AtbildētDzēst
 17. Even though advertising and marketing gurus would have us believe that everybody in the
  united states owns a Bowflex or an Ab-Roller, it seems that the result of our extremely
  sedentary lifestyle has mostly caught up with us.

  Also visit my site; http://www.getfitnstrong.com/bowflex-dumbbells/fit-strong-bowflex-552/ Post Article Comments Name : EmailAddress : URL : Comments : Article Categories �

  AtbildētDzēst
 18. What instantly concerns intellect when imagining a house health club is really a colossal configuration of products that's particularly place consuming and confined inside the quantity of physical exercises that may be executed.

  My website :: simply click the next website page

  AtbildētDzēst
 19. There are actually now a number of programs,
  exercise routines and tools which you could use ideal within the ease and comfort of
  one's own household.

  Also visit my blog post - best adjustable dumbbells

  AtbildētDzēst
 20. So, I dropped 1 band and tortured my triceps using
  a "measly" 13lb band.

  Here is my page; bowflex selecttech 552

  AtbildētDzēst
 21. If training session to these videos around the second
  ground be careful about ticking off the individuals below you.


  Here is my web site :: Góra strony

  AtbildētDzēst
 22. Very shortly this website will be famous among all blogging and site-building visitors, due to it's pleasant articles

  My website Test Force Xtreme Review

  AtbildētDzēst
 23. If you do ample analysis, you will discover training tools that is created exclusively to satisfy your fitness requirements and situation.


  Also visit my website ... click the next website page

  AtbildētDzēst
 24. The Verdict Will be the Bowflex greater compared to
  the equipment at your neighborhood gym?

  My blog: adjustable dumbbells

  AtbildētDzēst
 25. There was a five, seven, thirteen, and 19 pound band, likewise
  like a doorway anchor, two handles, and two
  ankle straps.

  My web blog - http://www.getfitnstrong.com

  AtbildētDzēst