sestdiena, 2011. gada 15. oktobris

Brīvdienu plāns. / *Weekend plan.


Labrīt mīlīši! Kā jums pagāja nedēļa? Vai izdarījāt visu, kas plānots? Es - jā! Man arī priecīgs notikums, jo aizvakar no Braitonas uz Rīgu pārcēlusies mana "māsa" Edīte (zīmējusi manu un Whimsicalagnesiga ilustrāciju, backgroundus dažādiem žurnāliem un, protams anthon.b blogerus - ar vienvārd' sakot māksliniece) ar vīru Bjornu bērniem Hugo un Matildi. Pieļauju, ka tagad mūs bieži varēs sastapt kopā, jo Edīte strādās kopā ar mani un ar saviem darbiem iepriecinās jūs, mīļie bloga lasītāji.
Šodien savukārt ar Maiju dosimies uz Andele Mandele Kids, lai nopirktu kādu apģērbu no kura citi bērni jau izauguši, bet pēcāk uz Dominas Kidding festivālu, kur esam uzaicinātas piedalīties kādā ģimenes atrakcijā. Rīt mums ir biļetes uz Spēlēsim Operu, kuras nopirku jau vasarā, jo parasti ir izpārdots. Jā un sestdienu vakaros mēs skatamies Okartes skatuves koncertus, bet svētdienā Zelta dziesmu. Kādam tv šovam jūs dodat priekšroku? Vai skataties tv vakaros kopā ar bērniem?

*Good morning my darlings! How was your week? Did you manage all what planned? Me - yes! I have another good news to tell - my dear "sister" Edith (has illustrated me and Whimsicalagnesiga, has drawn backgrounds for several magazines, and of course the wonderful illustrated anthon.b bloggers are her work too - well, in one word she's an artist) moved back to Riga from Brighton with all her family - husband Bjorn, kids Hugo and Matilda. I think, that in the future you will see us together quite often, as she'll be working with me for Kids Gazette and other projects.
Today me and Maya are going to Andele Mandele Kids, but after to Domina Kidding festival, where we have been invited to participate in some kind of a family game. Tomorrow we are going to Let's play Opera, which is usually sold out, but I got tickets already in summer. And on Saturday and Sunday evenings we usually watch music tv shows. Which kind of tv show do you prefer? Do you watch tv with your kids in the evening?


Šīs nedēļas iespaidi un iedvesmas avoti / *This week's inspirations:

- māsas ./ *sisters.

- nevaru atļauties, bet gribētu. / *can't afford, but would like to have.

- ideja. / *idea.

- brīvdienu "dari pats". / *weekend DIY.

- nākošajam Chancerim. / *next Chancer.

- Māris saka - nevar būt! / *Mari's says - no way!

- varbūt kādam noder?! / *maybe you need this?!

- viss pastelī. / *all in pastel.

3 komentāri:

 1. par maasaam nu ljoti skaisti tieshaam taa teerpu nomainja ir diezgan ieintereseejoshi...kgan mums visiem gan jau ir taadas bildes, zsv un taa ;)
  dkny - jap ljoti skaisti un gan jau vari arii nopirkt, ja ljoti ljoti ljoti gribas...un driiz gan jau buus atlaides, vai arii...kkur tak pamaniiju, ka tu proti arii shuut, varbuut vajag pameegjinaat.....
  un par fendi zelta lapu acu eenaam - jap tas buus visur tagad- bet ir ir ir ljoti skaisti...un ar zelta lapaam ir tik jauki darboties...diy vienreiz vienas kurpes....patiik tieshaam shis....

  prieks par tavu maasu zinu kadas taas sajuutas...bet braitona ir tik burviiiiiiga pilseeta, vai ne :) gruti patiesiibaa samainiit pret ko citu manupraat.... lai jums radosha kopdarbiiba un energjijas visu lietu apskatei un par tv shoviem - hmmmm top gear un x factor laikam sanaak aaa un ir taads brinishkjiigs edienu shovs come dine with me - fantastiski.....

  AtbildētDzēst
 2. Mēs sestdienās arī skatāmies "Okartes skatuvi", bet svētdienās tomēr "Dziedošās ģimenes". Sākumā mēģināju slēgt no viena uz otru kanālu, bet tā īsti skatīšanās nekāda nesanāca, tāpēc izvēlējos "Dziedošās ģimenes", jo "Mūsu zelta dziesma" pēc tam var noskatīties TV3 play. ;)

  AtbildētDzēst
 3. neskatamies tv nemaz. esam to mebeli sen jau izskaudushi no sava interjera :)

  AtbildētDzēst