ceturtdiena, 2011. gada 13. oktobris

Katrs var būt mākslinieks. / *Everyone can be an artist.

Grāmatas, kurās vari "pielikt roku" ir īsts atradums. Pagājušo reizi meitai no Parīzes vedu radošu izpausmju grāmatiņu ar Īva Sanlorāna tematiku, kuru beigās iebāzu savā somā. Ar šo grāmatu Let's make some great art varētu būt līdzīgi. Lai saturs runā pats par sevi....

Man ļoti interesē kādu grāmatu tagad lasāt? Ko lasa jūsu bērns? Kādām grāmatām dodat priekšroku - ar uzdevumiem, stāstiem, pasakām? Kāda ir jūsu bērnības mīļākā grāmata?

*Books, where one can take part are real treasures. The previous time I was in Paris, I got a creative book about Yves Saint Laurent for my daughter, but somehow I didn't take it out of my bag. I could have a similar story with this book Let's make some great art. Let the content speak for itself...

I'm very curious about what you are reading? What are your kids reading now? What kind of books do you prefer - exercise books, story books or fairy tales? Which is the favorite book of your childhood?
16 comments:

 1. Santu, vai publicetie atverumi ir no sis gramatas? Izskatas super. Varb vari padalities ar Iva Sentlorana gramatas linku. Paldies.

  AtbildētDzēst
 2. šī tiešām izskatās ļoti interesanta un radošumu veicinoša grāmatiņa. Patīk, ka vieglā veidā var iepazīstināt bērnu (un noteikti ne tikai) ar svarīgiem pieturas punktiem mākslas vēsturē. Tagad man arī tādu gribas! Es kā reiz vakaru pavadīju maldoties pa Eric Carle grāmatu ilustrācijām. (http://biablogo.blogspot.com/2011/10/bus-man-janem-atpakal-tie-vardi-ka-visi.html) Uzgāju viņa muzeja mājaslapu un mani aizrāva gan viņa grāmatas, gan idejas bilžu grāmatu lasīšanai un mākslas pasniegšanā. Manai mazulītei pašreiz galvenokārt bilžu grāmatas, bet lasām arī Margaritas Stārastes ilustrēto "Diegabiksi".

  AtbildētDzēst
 3. Par Īvu:
  http://www.walker.co.uk/Yves-Saint-Laurent-Rive-Gauche-Colouring-Book-9781406338836.aspx

  AtbildētDzēst
 4. 1)Pēdējo dienu TOP grāmata: http://www.bookdepository.com/What-is-World-Made-Kathleen-Weidner-Zoehfeld/9780064451635?utm_medium=api&utm_campaign=usbook&a_aid=usbook&utm_term=9780064451635&utm_source=book_link&utm_content=What-is-the-World-Made-of

  2)Par mākslu runājot: http://www.bookdepository.com/Usborne-Art-Sticker-Sarah-Courtauld/9780794524890


  3)Par to, ko mēs visvairāk lasām pēdējā gada laikā:
  http://ligakrista.blogspot.com/2011/09/labas-gramatas-teju-3-gadniekam.html

  AtbildētDzēst
 5. Ļoti interesanta Īva krāsojamā grāmatiņa. Sakiet, māmiņas, kādā vecumā bērniem sāk patikt grāmatu izkrāsošana? Man pašai bērnu nav, taču gribētos iepriecināt vienu mazu meiteni, viņai gan tikai 3. Vai tas būs par agru?

  AtbildētDzēst
 6. Zuzei - manuprāt nebūs par agru. Meitai jau pērku kopš 2 g. vecuma. Sākumā pirku tādas grāmatas, kur bez krāsošanas ir vēl kādi papildus darbiņi - uzlīmes, uzdevumi. Nav slikti, bet tad bērnam slinkums krāsot - tikai ātri visu salīmē un viss. Galvenais lai sākumā krāsojamā grāmata nav pārāk bieza, jo tad arī ātri apniks.

  AtbildētDzēst
 7. Mums šobrīd aktuālas bilžu grāmatiņas ar mammas izdomātiem stāstiem un dažādu skaņu interpretāciju - mūū, vau vau, ņau ņau utt. Dēlam 10 mēneši.
  Esmu priecīga, ka bērnības mīļākās grāmatas tiek izdotas atkārtoti. Tās, kuras nav saglabājušās, pērku no jauna. Ceru, ka dēlam patiks.

  AtbildētDzēst
 8. Par Līgas Kristas ieteiktajām grāmatām - forši! Man tik tās lielās adaptētās pasaku grāmatas ne visai. Bet tā jau izdevēju vaina.
  Vēl šim sarakstam varētu pievienot - Muminu grāmatu ar lodziņiem, Zaķi Fēliksu - OBLIGĀTI JA NAV!, Mēnesim Robs!!

  AtbildētDzēst
 9. hei shis ir interesanti izpeetiishu obligaati...
  http://www.elc.co.uk/Wipe-Clean-First-Letters-Book/132356,default,pd.html shiis gramatas ir kaa baltaa tafele kur pa punktiniem savelkot macas numurus un burtus un notirot var saakt no jauna - bernam ljoti patiik
  http://www.animalsontheunderground.com/more.html shi ir ipasha gramata, kur londonas underground kartee ir ieraudziiti dzivnieki - texts vareetu buut labaaks, bet ideja ir tik brinishkjiigaa....
  pashai gan labi ja sanaak vogue un elle izlasiit..

  AtbildētDzēst
 10. Peek-a-boo - jā Underground ir super. Labprāt tādu dabūtu.
  Es jau ar tos žurnālus ik pa laikam lasu. ;)

  AtbildētDzēst
 11. Es ari Feliksu ar vina vestulem iesaku :) bet tas skiet aktuali uz kadiem 5-6 gadiem, kad var jau tas vestules lasit.

  AtbildētDzēst
 12. Iesaku - mums loti patik Pelena Peksa serija un Lacradzi mes gadiem lasam jau regulari.

  AtbildētDzēst
 13. jā, šitā grāmatiņa superīga. izšķirstīju londonā .

  AtbildētDzēst
 14. Man kaut kā latviešu valodā bērnu grāmatas reti kura patīk, krievu valodā ir daudz foršu, vēl vairāk - angliski ...
  Ja godīgi, pagaidām Sofija - 2.3 un Līva 0.10 mīl aptuveni vienu un to pašu - bilžu grāmatas, garai lasīšanai uzmanības nepietiek. Krāsošanai ļauju ķēpāties tāpat uz lielajām lapām- man reāli riebj tās 5 lapu plānās grāmatas, ar kurām vēlāk pilna istaba.
  Pati lasu nenormaļi daudz un ātri - ja nav somā grāmatas, sākas 'lomkas'. Tieši žurčikiem (man atkal mīļāks InStyle, ne Vogue) laika absolūti neatliek.

  AtbildētDzēst
 15. Paldies par info! Šodien turēju jau rokās šo grāmatu!

  AtbildētDzēst
 16. This post is genuinely a fastidious one it helps new internet people, who are wishing in favor of blogging.


  My web-site - click here

  AtbildētDzēst