trešdiena, 2011. gada 12. oktobris

Dzīve kā pasaka. / *Life as fairy tale.


Ja vārdu Tims Valkers vēl nebūsiet dzirdējuši, tad viņa bildes gan būsiet redzējuši. Pazīstamā Dior Cherie parfīma reklāma, kurā meitene turoties pie baloniem pacēlusies virs Parīzes ir viņa roku darbs - tāpat kā daudzas citas fotosesijas Vogue un citiem modes žurnāliem. Tima darbi ir sirelāli un vienreizēji. Vinš atļaujas paņirgāties par augstās modes pasauli, kurā pats apgrozās, šikā istabā ievedot zirgu vai aitu nokrāsojot viegli zilos pasteļtoņos. Izcilais britu modes fotogrāfs strādājis arī ar bērniem un rezultāts ir burvīgs, skaists un vienkārši satriecošs. Tims Valkers - es ģībstu! Vai jums patīk Tima sapņainās bildes?

*If you perhaps haven't heard the name Tim Walker, then you definitely have seen his pictures. The very known Dior Cherie perfume advert, where a girl is flying above Paris holding a bunch of balloons, the same as many photo shoots for Vogue and other magazines, is his piece of art.  Tim's works are surreal, unique, he even jokes about the luxury fashion industry, he himself belongs to, by getting a horse in a chic interior or coloring a sheep in pastel blue. The excellent British photographer has worked also with children, and the result is wonderful, beautiful and just stunning. Tim Walker - I'm off my feet! Do you like Tim's dreamy pictures?

1 komentārs:

  1. jap patiik..patiik tas sireaalais moments klaat muusu dziivei un tim ir viens no tiem kas maak ar to speeleeties.......sireaalisms ir laikam mazliet tas beerns muusos katraa ..... jap patiik

    AtbildētDzēst