trešdiena, 2011. gada 26. oktobris

Darbi, darbi, darbi!

Fragments no t/c Domina rudens/ziemas kataloga.
Ar ko es nodarbojos pēdējo mēnešu laikā?! Taisīju lielvaikalu katalogus - Spicei un Galleria Riga bērnu sadaļas, bet kopā ar Agnesi Kleinu (kuru pazīstat kā nu kurais - personīgi, lasāt viņas blogu Whimsicalagnesiga, vai kā DEKO redaktori) izveidojām  visu t/c Domina rudens/ziemas katalogu. Tā bija jauna pieredze, kas brīžiem lika vilties, bet sagādāja arī daudz patīkamu brīžu. Ar rezultātu esmu apmierināta, bet mīļie... tas ir tikai sākums!

P.S. Atklājums iz dzīves! Strādājot pie šiem projektiem sapratu, ka katalogos atrodamie atlaižu kuponi patiesībā ir ļoti noderīgi. Vai jūs kādreiz lietojat kuponus?!

Galleria Riga katalogs

6 komentāri:

 1. pirmoreizi lielveikala katalogu (šoreiz konkrēti dominas) gribās izšķirstīt ''dzīvajā'' :) kolosāli - apģērbjamie kaķīši/zaķīši un rotaļlietu varavīksne

  AtbildētDzēst
 2. papirlelles ir super - man joprojaam gribas ziimeet papiirlelleem dreebes ha haa... bet ar kuponiem, ja izmantoju, bet patiesiiba ir tada, ka to izmantosana tevi mudina teret, nevis ietaupiit :) forshi meitenes esat stradajusas,... ari gribetu iegut dominas katalogu savaa iipashumaa..... vai uz uk izsutat ;) ;) :)

  AtbildētDzēst
 3. Dominas katalogu ieguvu kopā ar žurnālu "Santa" un 1x dzīvē nodomāju - šis ir katalogs, kuru gribas izšķirstīt vēlreiz. lelles noteikti liksim lietā un piezīmēsim klāt vēl kko.
  Tiešām - malaces, meitenes - labs darbs!
  Kuponus gan neizmantoju - laikam par maz iepērkos:-))

  AtbildētDzēst
 4. Forši par radošo darbiņu! Tik es neesm piemērota auditorija:) Uztveru to kā surogātpastu, un arī, LV veikalos bērniem neko nepērku...

  AtbildētDzēst
 5. Paldies, par labiem vārdiem. Tā jau bija domāts :), lai nenonāk pa taisno papīrgrozā! Izskatās, ka izdevies.

  AtbildētDzēst
 6. Ideja par papīrlellēm, kuras jāģērbj - kolosāla!!!!!!!

  AtbildētDzēst