piektdiena, 2011. gada 7. oktobris

Andele Mandele KIDS.


Mammas sarosaties, jo sestdien, 15. oktobrī norisināsies pirmās Pērļu Medības bērniem- Andele Mandele KIDS Zinot, ka pieaugušo Andele izvērtusies par ļoti apmeklētu pasākumu, kurā patiešām var atrast labas lietas (pagājušajā tirdziņā iegādājos žaketīti ar izšuvumiem par nieka 7 latiem) ar pārliecību varu teik, ka šis nebūs izņēmums. 

Pasākuma iniciatore Līva ierosina rītu sākt ar vēlajām brokastīm, bet jau no plkst 12.00 doties uz Blaumaņa ielu 32, kafejnīcu "Sapņi un Kokteiļi", lai jaukā atmosfērā iepirktos un nomedītu mazajām dāmām un kundziņiem vērtīgas lietas! Ņemot vērā to, ka bērni aug pa stundām- šis būs vērtīgs pasākums ,lai izpārdotu drēbes un apavus, kas jūsu mazajam vairs neder, vai arī iegādātos ko jaunu, košu un noderīgu!

Piedāvājuma klāstā būs drēbītes bērniem no zīdaņa vecuma līdz 12. gadiem, apavi, aksesuāri, noderīgas rotaļtietas un spēles,  viss, kas mazajiem ir aktuāls! arī par grūtniecēm nebūs piemirsts.

Aicinājums pieteikties!
Bērnu andelē vēl ir palikušas 5 brīvas dalībnieču/ku vietas, tā kā droši variet pieteikties ( līdz 13. oktobrim): liva. jaunozola@gmail.com. Dalības maksa tirgotājiem: 5lvl, apmeklētājiem- pērļu medītājiem- bez maksas !
Plānotais dalībnieku/tirgotāju skaits: 30-35. 


Labdarības stūrītis!
Kā ikkatrā Andelē - paredzēts arī labdarības stūrītis. Ja jums ir bērnu apģērbi, ko vēlaties ziedot - pasākuma rīkotāji ar prieku tos pieņems un nogādās tiem, kam šī nesavtīgā palīdzība patiešām nepieciešama.

Uz redzīti!

3 komentāri:

  1. paldies, Santa, par info ;)

    AtbildētDzēst
  2. wow shis ir super... oooo es gribeetu piedaliities un ir shis tas ko vareetu izpaardot ( kas veel nav atdots) diemzheel nesanaak... vispaar gribeetos, protams, ja tas organizatoriem iespeejams, ka buutu shaadu pasaakumu kalendaars un vareetu par tiem laiciigaak uzzinaat... nu teiksim divus meenneshus ieprieksh, lai laiku vareetu kkaa saplaanot... bet nu ne jau viss no manis atkariigs vai ne...lai jums jauks pasaakums...

    AtbildētDzēst
  3. Es piekrītu par laicīgumu!!! Savādāk arī visu jau esmu atdevusi.

    AtbildētDzēst