piektdiena, 2011. gada 2. septembris

Zvēru detektīvs. / *Animal detective.


Varbūt tas ir jocīgi, bet atceros, ka jau no bērnības sniegā vai smiltīs veidoju zvēru ķepu nospiedumus. Protams, ne jau ar mērķi, bet aiz gara laika. Ieraugot kiko+ "ashiato" japāņu sandales, kuras atstāj pūces, mērkaķa, dinozaura, gekona (ķirzaka) un kaķa pēdas, ļoti nopriecājos. Atbalstu ideju, ka bērnu apģērbs dažkārt ir ne tikai funkcionāls, bet kalpo kā daļa no rotaļas.

*Perhaps it is strange, but I remember, that since childhood I have always enjoyed making animal foot prints in snow or sand. Of course, I don't do it on purpose, but just because I have nothing else to do in that moment. When I saw  Japanese "ashiato" sandals by kiko+, which leave owl, monkey, dinosaur, gecko and cat paw prints, I was really happy. Support the idea, that kids clothing doesn't always have to be functional, but also playful.Maijas skapī, piemēram, atrodams peldkostīms ar spārniem, maska, kuru atļauju lietot kā stīpiņu, kā arī kombinezons ar kapuci, kas atgādina Teletūbiju. Vai Jūsu bērna skapī arī ir kādi interesanti apģērbi? Varbūt pašas esat ko pagatavojušas? Cik radošam atļaujat būt bērnam sava tēla veidošanā?

*In Maya's wardrobe I can find swimming suit with wings, mask that she uses as hairband and a jumpsuit in which she looks just like a Teletubby. Do your children have some interesting clothing in their wardrobes? Maybe you have created something yourself? How far do you allow your child to go in his creativity?
2 komentāri:

  1. mums ir pūkaina sarkan/melnpumpaina bizmārītes veste ar kapuci, kurai radziņi.Šitādam laikam iestājoties - perfekta! Čika bija melnas zeķubikses un veste, kad šī lēca uz batuta, novēlās uz muguras un spirināja kājas gaisā - izskatījās kā īsta bizmārīte :D:D:D:D:D

    AtbildētDzēst
  2. Skaisti! Iegādājos šo pie www.mondaysmilk.nl

    AtbildētDzēst